Books: Judaica

Number of items: 14

Eliezer Grosz: Héber-magyar szótár. A szótár alapanyagát összeáll.: Dr. Elijahu Jesurun. Tel Aviv, 1956, (Szerzői.) Csak a héber-magyar szótár. A 4 kötetes magyar-héber résszel együtt, 5 kötetben lenne teljes. Héber és magyar nyelven. Kiadói félvászon-kötés. Ritka!
20192.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
21,92
23,88
  Add to cart
  Remove
A zsidó háziasszony könyve. Hasznos tudnivalók - Kóser szakácskönyv (4 személyre). Írta: Giti néni. H.n., é.n., Stoffel és Társai Kft. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
20193.

4 000 HUF
10,96
11,94
Hammer price:
4 000 HUF
[Neményi Endre]: Zsoltárok könyve. Bp., 1917, (Róvó Aladár-ny.), 158 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, possessori névbélyegzéssel csikszentmárton Albert Pétertől, valamint a címlap hátoldalán egy hosszabb bejegyzéssel tőle.
20194.

2 400 HUF
6,58
7,16
Hammer price:
6 000 HUF
Kertész Lilly: Mindent felfaltak a lángok. (DEDIKÁLT). Bp., 1995, Ex Libris. Kiadói papírkötés, egy kijáró, több a fűzéstől elváló lappal. A szerző, Kertész Lilly holokauszt-túlélő által DEDIKÁLT példány.
20195.

2 000 HUF
5,48
5,97
14
Hammer price:
3 600 HUF
Lépes Andor: Zsidók keresztény álarcban. Bp., 1935, Szerző. Kiadói papírkötés,REPRINT kiadás
20196.

3 000 HUF
8,22
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
Hervé, Florence - Graf, Martin: Natzweiler-Struthof. Ein deutsches Konzentrationslager in Frankreich. Köln, 2015, PapyRossa Verlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20197.

Available
4 000 HUF
10,96
11,94
  Add to cart
  Remove
A Talmud magyarul. Fordítja és kiadja: Szentesy Alfonz. Bp., Kereszt. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, sérült borítóval, lapszéli sérülésekkel, viseltes állapotban.
20198.

A Talmud magyarul. Fordítja és kiadja: Szentesy Alfonz. Bp., "Kereszt". Kiadói papírkötés, javított gerinccel, sérült borítóval, lapszéli sérülésekkel, viseltes állapotban.

3 200 HUF
8,77
9,55
Hammer price:
3 200 HUF
Zsoltárok könyve. Héber nyelvű modern imakönyv. Díszes modern kemény-kötésben.
20199.

Available
2 400 HUF
6,58
7,16
  Add to cart
  Remove
20200.

Available
1 200 HUF
3,29
3,58
  Add to cart
  Remove
Schön Dezső: A jeruzsálemi per. Tel-Aviv, 1964, Uj Kelet. Harmadik kiadás. Papírkötésben, kissé sérült borítóval, szakadott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
20201.

3 000 HUF
8,22
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
Dr. David Duke: Zsidó szupremácizmus. A zsidókérdés amerikai szemmel. Bp., 2006, Gede Testvérek. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
20202.

Available
1 400 HUF
3,84
4,18
  Add to cart
  Remove
Pelle János: Az utolsó vérvádak. Bp., 1996. + Michael L. Brown: Kezeink vérrel mocskolva. Bp., 1993. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20203.

1 600 HUF
4,78
Hammer price:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events