Books: Hunting

Number of items: 13

Kristó László: A vadászpuskaműves mester könyve. Mestergazda könyvek. Bp., 2006, Szaktudás Kiadó Ház. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
19973.

8 000 HUF
21,92
23,88
Hammer price:
8 500 HUF
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve + Horgászok szakácskönyve. H.n., 1985, Ságvári Nyomda. Megjelent 200 példányban! Kiadói műbőr kötés. 2 db Minikönyv.
19974.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
21,92
23,88
  Add to cart
  Remove
Studinka László: Minden nap vadásznap. A szerző, Studinka László (1918-1981) vadász, vadgazda, vadászati író, erdész, ornitológus. Bp., 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
19975.

5 000 HUF
13,70
14,93
Hammer price:
5 000 HUF
John Bokk: Vadászélményeim. h.n. é.n. Magnákiadás. Ritka. 168 p. + 30 p fotók Kiadói papírkötésben. Papír védőborítóval
19976.

Available
4 000 HUF
10,96
11,94
  Add to cart
  Remove
Dr. Torday Ervin: Erdőgazdasági alapismeretek. Bp., 1948, szerzői kiadás (Dr. Móricz Miklós-ny.), 268 p.+ XII (fekete-fehér fotók) t. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, minimálisan foltos borítóval.
19977.

4 800 HUF
13,15
14,33
Hammer price:
4 800 HUF
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1974, Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, a borítón és több lapon ázásnyomokkal.
19978.

Available
1 000 HUF
2,74
2,99
  Add to cart
  Remove
Utazások, vadászkalandok. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap, címlap hiányzik, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
19979.

1 400 HUF
3,84
4,18
Hammer price:
1 400 HUF
Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. Bp., 1963, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, átlátszó nylon védőborítóban.
19980.

Available
1 000 HUF
2,74
2,99
  Add to cart
  Remove
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói védőborítóban.
19981.

1 200 HUF
3,29
3,58
Hammer price:
1 200 HUF
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Vál., szerk. és az utószót írta: Véber Károly. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés.
19982.

1 200 HUF
3,29
3,58
Hammer price:
1 600 HUF
Róna István: Híres vadászkalandok. Bp., 1963, Gondolat. Második, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19983.

Available
1 000 HUF
2,74
2,99
  Add to cart
  Remove
Wiele, Hermann: Für Hagenbeck im Himalaja und den Urwäldern Indiens. Dreißig Jahre Forscher und Jäger. Mit über 100 Originalaufnahmen des Verfassers sowie 3 Landkerten. Dresden, 1925, Deutsche Buchwerkstätten, 1 (címkép, fekete-fehér fotó) t. + 346+2 p.+39 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. + 3 (térképek, közte 1 kétlapos) t. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, szövegközti rajzokkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a hátsó borítón és néhány lap szélén folttal, egyébként jó állapotban.
19984.

1 600 HUF
4,78
Hammer price:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events