Books: Architecture, Art

Number of items: 292

19597.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
46 000 HUF
126,03
137,31
  Add to cart
  Remove
19598.

Available
24 000 HUF
65,75
71,64
  Add to cart
  Remove
1914 A Gyűjtő művészeti folyóirat III. évf. 3-4. száma, szerk.: Siklóssy László, kiadja a Szent-György-Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtök Egyesülete. Benne: Zsámbéki kirándulásaink (a zsámbéki templomról szóló írás), valamint A Gyűjtő ex libris-száma. Rendkívül gazdag, fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19599.

8 000 HUF
21,92
23,88
Hammer price:
8 000 HUF
19600.

Available
24 000 HUF
65,75
71,64
  Add to cart
  Remove
19601.

Available
10 000 HUF
27,40
29,85
  Add to cart
  Remove
19602.

Available
20 000 HUF
54,79
59,70
  Add to cart
  Remove
Virág Judit - Törő István: A 121 legszebb Mednyánszky festmény. Bp., 2011, Virág Judit Galéria. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban. Ritka!
19603.

Available
18 000 HUF
49,32
53,73
  Add to cart
  Remove
Szeredi Merse Pál - Kaszás Gábor: Berlin - Budapest 1919 - 1933. Képzőművészeti kapcsolatok Berlin és Budapest között. Bp., 2016, Virág Judit Galéria. Rendkívül gazdag kép-, és fotóanyaggal, közte Tihanyi Lajos, Czóbel Béla, Egry József, Kernstok Károly, Perlrott Csaba Vilmos, Nemes Lampérth József, Bokros Birman Dezső, Bernáth Aurél, Ferenczy Béni, Moholy-Nagy László, Bortnyik Sándor, Péri László, Scheiber Hugó, Stefán Henrik, Molnár Farkas, Johan Hugó, Henri Nouveau, Kassák Lajos, Kádár Béla, Mattis Teutsch János, Berény Róbert, Gábor Jenő, Hincz Gyula, Trauner Sándor, Vajda Lajos, Schubert Ernő, Vaszkó Ödön, Rauscher György, Vincze Pál műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban. Ritka!
19604.

Available
18 000 HUF
49,32
53,73
  Add to cart
  Remove
Párizs-Budapest 1890-1960. Képzőművészeti kapcsolatok Párizs és Budapest között. Bp., 2017. Virág Judit Geléria. Kiadói kartonált papírkötésben
19605.

Available
20 000 HUF
54,79
59,70
  Add to cart
  Remove
Frank Zöllner: Leonardo da Vinci összes festménye és rajza. Bp., 2007, Taschen/Vince. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói sérült karton dísztokban.
19606.

20 000 HUF
54,79
59,70
Hammer price:
24 000 HUF
19607.

Available
4 200 HUF
11,51
12,54
  Add to cart
  Remove
Fajó János: Formáim, színeim, tereim, 1998-2008. Fajó János (1937-2018) Kossuth-díjas festőművész által Haraszty István Édeskének (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT! H.n., 2008, k.n. 80 p. Megjelent 1000 példányban. Magyar és angol nyelven. Fajó János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19608.

Fajó János: Formáim, színeim, tereim, 1998-2008. Fajó János (1937-2018) Kossuth-díjas festőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT! H.n., 2008, k.n. 80 p. Megjelent 1000 példányban. Magyar és angol nyelven. Fajó János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.

5 000 HUF
13,70
14,93
Hammer price:
6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events