Weapons, knives

Number of items: 16

Tőrkard XVIII. sz. fa markolattal 78 cm
17480.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
70 000 HUF
191,78
208,96
  Add to cart
  Remove
Díszkard, acél pengével, nyolcszögletű, tömör bronz kosárral és levélmintákkal díszített markolattal, a pengén és a kosár belső oldalán jelzéssel, kisebb kopásokkal, h: 92 cm
17481.

Available
36 000 HUF
98,63
107,46
  Add to cart
  Remove
Klasszikus magyar vívókard, acél pengével, esztergált fa markolattal, jelzett a pengén (S2000) és a kosáron (Made in Hungary), korának megfelelő, kopottas állapotban, h: 78 cm
17482.

Available
22 000 HUF
60,27
65,67
  Add to cart
  Remove
Vadászkés, vadásztőr. solingeni jelzett penge 23 cm fém berakásos nyél, bőr tokkal 23 cm
17483.

Available
24 000 HUF
65,75
71,64
  Add to cart
  Remove
Arab kés, csontberakásos markolattal, h: 23,5 cm
17484.

Available
32 000 HUF
87,67
95,52
  Add to cart
  Remove
2 darab J. Martini kés, tokban, h: 18-31 cm
17485.

5 000 HUF
13,70
14,93
15
Hammer price:
10 000 HUF
Tramontina 2 db brazil kés, egyik bőrtokjában, h: 30-38 cm
17486.

3 200 HUF
8,77
9,55
Hammer price:
3 800 HUF
Venezia kés, karneváli díszítéssel, h: 30 cm
17487.

Available
4 000 HUF
10,96
11,94
  Add to cart
  Remove
2 db svájci bicska 12 funkciós nagyobb 9 cm + mini , tokkal, dobozzal
17488.

3 600 HUF
9,86
10,75
Hammer price:
3 600 HUF
Antik szurony. Köpűs döfőszurony, XVIII-XIX. sz. Korrodált vas, lelakkozva, h: 50 cm
17489.

3 000 HUF
8,22
8,96
Hammer price:
3 200 HUF
Lion machete jelzett 63 cm
17490.

Lion machete jelzett 63 cm

Available
5 000 HUF
13,70
14,93
  Add to cart
  Remove
Arab tőr, tokkal, rozsdafoltokkal, h: 37 cm
17491.

Available
19 000 HUF
52,05
56,72
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events