Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 107

12119.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
160 000 HUF
438,36
477,61
  Add to cart
  Remove
Katona Zsuzsa (1951-): Kínai. 2000, faragott fa. Jelzett, m: 44 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg.
12120.

Available
120 000 HUF
328,77
358,21
  Add to cart
  Remove
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg.
12121.

Available
120 000 HUF
328,77
358,21
  Add to cart
  Remove
12122.

Available
100 000 HUF
273,97
298,51
  Add to cart
  Remove
12124.

Available
80 000 HUF
219,18
238,81
  Add to cart
  Remove
Franz Xaver Bergmann (1861-1936): Túzok. Hidegen festett bronz, 1900 körül, jelzett, m: 18,5 cm / Franz Xaver Bergmann (1861-1936) - Bustards  This cold-painted bronze sculpture, crafted by Franz Xaver Bergmann around 1900 Vienna / Wiener bronze,
12125.

Available
80 000 HUF
219,18
238,81
  Add to cart
  Remove
12126.

Available
80 000 HUF
219,18
238,81
  Add to cart
  Remove
12127.

40 000 HUF
109,59
119,40
Hammer price:
40 000 HUF
Claude Michel Clodion (1738-1814) után. Lázadás. Bronz szobor, jelzett Clodion. bronz talapzaton. / after Claude Michel Clodion: Uprise. Bronze statue, signed. on marble pedestal 31 cm
12128.

Available
60 000 HUF
164,38
179,10
  Add to cart
  Remove
Öreganyó. Faragott fa szobor, jelzett: BJ, kopással, m: 22,5 cm
12129.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
Fiú. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 18 cm
12130.

Available
4 200 HUF
11,51
12,54
  Add to cart
  Remove
12131.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events