https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 20

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1900-1910 Vegyes kotta tétel, benne Brahms, Schumann, Grieg, Mozart, Beethoven, Kodály, Bartók és mások. Változó állapotban, közte sérült is!
17738.

cca 1900-1910 Vegyes kotta tétel, benne Brahms, Schumann, Grieg, Mozart, Beethoven, Kodály, Bartók és mások. Változó állapotban, közte sérült is!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
13,70
EUR
,
14,93
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1987 Istituto di Studi Verdiani - Ai partecipanti al XIV Congresso della Societa Internazionale di Musicologica. / To the members of the XIVth Congress of the International Musicological Society. Nemzetközi zenetudományi kongresszus emléklapja, Giuseppe Verdi zeneszerző levelének hasonmásával.
17739.

1987 Istituto di Studi Verdiani - Ai partecipanti al XIV Congresso della Societa Internazionale di Musicologica. / To the members of the XIVth Congress of the International Musicological Society. Nemzetközi zenetudományi kongresszus emléklapja, Giuseppe Verdi zeneszerző levelének hasonmásával.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 800 HUF
4,93
EUR
,
5,37
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1991 Concert to celebrate the 40th Anniversary of the first recital given for the Liszt Society (...) / A londoni Liszt Társaság jubileumi koncertjének programja, angol nyelven, 2 sztl. lev.
17740.

1991 Concert to celebrate the 40th Anniversary of the first recital given for the Liszt Society (...) / A londoni Liszt Társaság jubileumi koncertjének programja, angol nyelven, 2 sztl. lev.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,29
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
4
Hammer price:
3 600 HUF
Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17741.

Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 400 HUF
3,84
EUR
,
4,18
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Simándy József: Bánk bán elmondja... Krónikás: Dalos László. [Bp., 2001.],AduPrint. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17742.

Simándy József: Bánk bán elmondja... Krónikás: Dalos László. [Bp., 2001.],AduPrint. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,74
EUR
,
2,99
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A magyar kórus furulyaiskolája. szerk Rajeczky Benjámin. Bp., 1944. Magyar kórus. 48p. Kiadói papírkötésben
17743.

A magyar kórus furulyaiskolája. szerk Rajeczky Benjámin. Bp., 1944. Magyar kórus. 48p. Kiadói papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
6,58
EUR
,
7,16
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
[Gombosi Ottó János] Otto Johannes Gombosi: Jacob Obrecht. Eine stilkritische Studie. Leipzig, 1925, Breitkopf & Härtel. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. A szerző, Gombosi Ottó János (1902-1955) magyar-amerikai zenetörténész, zenekritikus által DEDIKÁLT példány.
17744.

[Gombosi Ottó János] Otto Johannes Gombosi: Jacob Obrecht. Eine stilkritische Studie. Leipzig, 1925, Breitkopf & Härtel. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. A szerző, Gombosi Ottó János (1902-1955) magyar-amerikai zenetörténész, zenekritikus által DEDIKÁLT példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,29
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Régi gyermek tangóharmonika, hiányokkal, sérüléssel
17745.

Régi gyermek tangóharmonika, hiányokkal, sérüléssel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
10,96
EUR
,
11,94
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
26 db modern zongora kotta, zongoraiskola, Kodály, stb egyéb zenei kották, jó állapotban
17746.

26 db modern zongora kotta, zongoraiskola, Kodály, stb egyéb zenei kották, jó állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
10,96
EUR
,
11,94
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
17 db modern zongora kotta, kottagyűjtemény zongoraiskola, vegyes állapotban, egy-kettőben hiányzó lapok
17747.

17 db modern zongora kotta, kottagyűjtemény zongoraiskola, vegyes állapotban, egy-kettőben hiányzó lapok

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
10,96
EUR
,
11,94
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Régi, réz kottatartó állvány, 120 cm
17748.

Régi, réz kottatartó állvány, 120 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,38
EUR
,
4,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szabolcsi Bence: A melódia története. Vázlatok a zenei stilus multjából. Bp., 1950, Cserépfalvi, 157+(3) p. + 14 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kisebb ázásnyommal.
17749.

Szabolcsi Bence: A melódia története. Vázlatok a zenei stilus multjából. Bp., 1950, Cserépfalvi, 157+(3) p. + 14 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kisebb ázásnyommal.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,38
EUR
,
4,78
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 600 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment