Maps

Number of items: 47

17676.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
49,32
53,73
  Add to cart
  Remove
1886 Hont vármegye térképe az egyes községek közötti úttávoláról kilóméterekben. Schön Alajos, Ipolyság, Hontmegyei kir. Építészeti Hivatal. javított szakadásokkal 50x70 cm Megviselt állapotban / Map of Hont county Slovakia
17677.

Available
18 000 HUF
49,32
53,73
  Add to cart
  Remove
1870 Humoristische Karte von Europa im Jahre 1870., Verlag: Reinhold Schlingmann, restaurált, 35×43 cm
17678.

55 000 HUF
150,68
164,18
Hammer price:
65 000 HUF
cca 1900 A Tabán, a Krisztinaváros, a Vár térképe. Helyrajzi számokkal. Szélén szakadások. Paszpartuban. 37,5x45 cm
17679.

Available
6 000 HUF
16,44
17,91
  Add to cart
  Remove
cca 1920-1930 Budapest székesfőváros kézitérképe, adatokkal és utcajegyzékkel. Tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. Átdolgozta és új adatokkal kiegészítette: Czakó István. 1 : 25.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, 62,5x46,5 cm
17680.

2 000 HUF
5,48
5,97
Hammer price:
2 000 HUF
1916 Miskolc thj. város belterületének térképe. A legujabb adatok nyomán szerk. Lippay Béla, Bp., Klösz György-ny., kartonra kasírozva, foltos, javított, 31x50 cm.
17681.

6 000 HUF
16,44
17,91
Hammer price:
6 000 HUF
cca 1996 A Magyar Állam összes erdőségeinek átnézeti térképe, 12 szelvényből álló, nagy méretű reprint térkép, sérült kiadói mappában, egyenként: 67x57 cm. Egy szelvény hiányzik, tehát nem 12+1 szelvény, hanem csak 12.
17682.

Available
6 000 HUF
16,44
17,91
  Add to cart
  Remove
cca 1940 Földközi tenger térképe Bressendorf. 90x70 cm
17683.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
1939 Kassa törvhat. jogú város térképe, 1:14.000, tervezte: Bodnár Gyula, 22x21 cm. + Budapest - Kassa, 1:750.000, 1:14.000, tervezte: Bodnár Gyula, 20x22 cm.
17684.

1 600 HUF
4,78
Hammer price:
1 600 HUF
cca 1940 Magyarország vasúti térképe, 1:1200000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, a hajtások mentén szakadásokkal, 51,5×57 cm
17685.

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove
1862 Gebirgs-Karte von Deutschland, bearb. v. Hermn Berghaus. Stielers Schul-Atlas No. 13. / Németország hegységeinek rézmetszetű térképe, 1 : 7.000.000, Gotha, Justus Perthes, néhány kis lapszéli szakadással, 31,5 x24 cm
17686.

1862 Gebirgs-Karte von Deutschland, bearb. v. Hermn Berghaus. Stieler's Schul-Atlas No. 13. / Németország hegységeinek rézmetszetű térképe, 1 : 7.000.000, Gotha, Justus Perthes, néhány kis lapszéli szakadással, 31,5 x24 cm

Available
2 400 HUF
6,58
7,16
  Add to cart
  Remove
1913 Atlasz a világtörténelem tanításához. II. köt. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 58 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
17687.

1 200 HUF
3,29
3,58
Hammer price:
2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events