https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Budapest 150

Number of items: 47

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
18400.

Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
120 000 HUF
328,77
EUR
,
358,21
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Rátkai György (1940-2009): Pest-Buda. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (85/100), 26×37 cm
18401.

Rátkai György (1940-2009): Pest-Buda. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (85/100), 26×37 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
16,44
EUR
,
17,91
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Lampért András (1911-1971): Budapesti részlet, 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartu széle kissé foltos 28×39 cm
18402.

Lampért András (1911-1971): Budapesti részlet, 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartu széle kissé foltos 28×39 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
9 000 HUF
24,66
EUR
,
26,87
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Blahó Lajos (1894 - ) : Dunai halászhajók és uszályok (A Ferenc József híddal). Akvarell, papír, jelzett. 24x28,5 cm
18403.

Blahó Lajos (1894 - ) : Dunai halászhajók és uszályok (A Ferenc József híddal). Akvarell, papír, jelzett. 24x28,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
9 000 HUF
24,66
EUR
,
26,87
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Olvashatatlan jelzéssel: Beszélgetők a Tabánban, 1924. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 14,5x22 cm
18404.

Olvashatatlan jelzéssel: Beszélgetők a Tabánban, 1924. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 14,5x22 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
12 000 HUF
32,88
EUR
,
35,82
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A Duna és Pest látképe a Budai Várból. Színezett fametszet, XIX. sz. vége körül, jelzés nélkül, a lap sarkai sérültek, 19,5x31 cm
18405.

A Duna és Pest látképe a Budai Várból. Színezett fametszet, XIX. sz. vége körül, jelzés nélkül, a lap sarkai sérültek, 19,5x31 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
30 000 HUF
82,19
EUR
,
89,55
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
cca 1938 Budapest, a 19-es villamos a Horthy Miklós úton, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
18406.

cca 1938 Budapest, a 19-es villamos a Horthy Miklós úton, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,22
EUR
,
8,96
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
cca 1935 A Lánchídon régen is korlátozták a közlekedést a kihelyezett tábla szerint: teherjármű, lovaskocsi és kerékpár közlekedése tilos! - 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
18407.

cca 1935 A Lánchídon régen is korlátozták a közlekedést a kihelyezett tábla szerint: teherjármű, lovaskocsi és kerékpár közlekedése tilos! - 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,77
EUR
,
9,55
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
4 400 HUF
cca 1960 Budapest, villamosok a Moszkva téren, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
18408.

cca 1960 Budapest, villamosok a Moszkva téren, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,12
EUR
,
7,76
USD
Number of bids:
5
Hammer price:
2 600 HUF
cca 1933 Budapest, Zugló, kilátás a bolgárkertészetre, Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész felvétele (a kép előterében az alapdeszkás, kétszeres kihuzatú, harmonikás fényképezőgép vezetősínje látható), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
18409.

cca 1933 Budapest, Zugló, kilátás a bolgárkertészetre, Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész felvétele (a kép előterében az alapdeszkás, kétszeres kihuzatú, harmonikás fényképezőgép vezetősínje látható), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 200 HUF
8,77
EUR
,
9,55
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
cca 1929 Budapest, Tabán, háttérben a királyi palota, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
18410.

cca 1929 Budapest, Tabán, háttérben a királyi palota, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,38
EUR
,
4,78
USD
Number of bids:
6
Hammer price:
5 500 HUF
cca 1972 Budapest, a Moszkva téri metróállomás építésének dokumentációs felvételei, föld felett és föld alatt, 18 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
18411.

cca 1972 Budapest, a Moszkva téri metróállomás építésének dokumentációs felvételei, föld felett és föld alatt, 18 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,32
EUR
,
10,15
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
3 600 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment