Watches

Number of items: 94

Jumbó nyitott zsebóra komplikációkkal: naptáros, holdfázisos, másodpercmutatós.. Porcelán számlap apró hibával. Működő, jó állapotban, fém tokkal d: 65 mm
12724.

95 000 HUF
256,76
279,41
Iskolai falióra csengő, kopott, részben működik, m: 42 cm
12725.

16 000 HUF
43,24
47,06
Seiko automata férfi karóra, naptár funkcióval, fluoreszkáló számlappal. Működő, jó állapotban fém szíjjal 32 mm
12726.

30 000 HUF
81,08
88,24
Bernard Horontin kvarc karóra, eredeti csomagolásban, új állapotban d: 33 mm
12727.

3 000 HUF
Swatch női kvar karóra, eredeti dobozában, d: 22 cm
12728.

2 000 HUF
6 db vegyes női kvarc karóra
12729.

6 db vegyes női kvarc karóra

3 000 HUF
12730.

8 000 HUF
10 db vegyes karóra, szíj nélkül
12731.

2 600 HUF
7,03
7,65
Moeris svájci stopperóra, jelzett, működik, a tok hátoldalán kopással, d: 45 mm
12732.

12 000 HUF
32,43
35,29
Kisméretű, antik Remontoir zsebóra, duplafedeles, díszes ezüstözött tokkal, jelzett, 10 köves szerkezettel. Sérült, nem működik, d: 34 mm
12733.

8 000 HUF
Omega ezüst tokos női zsebórából készített karóra. jelzett számlap, hajszálrepedéssel, korona kijár, működik d: 25 mm
12734.

8 000 HUF
Doxa ezüst (Ag) nyitott zsebóra, szép számlap, jelzett tok, működő, jó állapotban 50 mm
12735.

16 000 HUF
43,24
47,06
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF