Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 145

Shiwan. Kína, XX. sz., mázas kerámia. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 16 cm
12958.

6 000 HUF
Beszédes János László (1874-1922): Juhász a nyájjal. Öntött patinázott bronz, jelzett, márvány talapzaton 45 cm
12959.

180 000 HUF
486,49
529,41
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg.
12960.

120 000 HUF
324,32
352,94
12 db kínai zsírkő tyúk figura, eredeti dobozában, egyenként 4 cm
12961.

1 000 HUF
13
12 db kínai zsírkő macska figura, eredeti dobozában, egyenként 4 cm
12962.

1 000 HUF
25
DZS jelzéssel: Penelope. Terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, 25x11x11,5 cm
12963.

3 000 HUF
22
Tukán. 2017 körül, Francia Manufaktúra, hidegen kézzel festett öntött bronz, fajansz talapzaton, jelzett (alján, takarószövet alatt), hibátlan, m: 40,5 cm
12964.

65 000 HUF
175,68
191,18
Ifj. Szabó István (1927-2017): Mikszáth büszt. Jelzett, kopással, m: 30,5 cm
12965.

12 000 HUF
32,43
35,29
Világhy Kerámiaműhely: Szerelmesek. Biszkvit porcelán, fa talapzaton, kopással, jelzett, 8,5x4,5x8 cm
12966.

1 600 HUF
cca 1930-1940 4 darab törpe figura, jelzett, m: 5,5-10 cm
12967.

3 000 HUF
15
2000-2002 Szent István és Széchenyi István festett gipsz falidísz. Jelzett, kopással, d: 22,5 cm, 34x26 cm
12968.

4 000 HUF
12969.

220 000 HUF
594,59
647,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF