Antique

Number of items: 271

Monstrancia. Osztrák, XIX. sz., réz, tűzaranyozott réz, üveg díszítményekkel, melyből egy hiányzik. Domborított, trébelt, vésett díszítéssel, kopással, talpánál kis deformálódással, talp későbbi pótlás(?), m: 47 cm
12670.

120 000 HUF
324,32
352,94
Ikon, Krisztus pokolra szállása és feltámadása. cca 19. sz közepe - második fele, orosz ikonfestő, tojástempera, fa. Középen a pokolra szállás és a feltámadás jelenetével, körülötte 12 képben bibliai jelenetek: Szent Miklós, Sárkányölő Szent György, Mihály arkangyal, Szent Illés, Istenanya az áldást osztó gyermek Jézussal, Szűz Mária, Keresztelő Szent János, Istenanya a kis Jézussal, stb., oldalt négy szent ábrázolásával. Az ikon három darabba lett vágva, összeillesztés vonalainál restaurált. Kis sérülésekkel, 54x48 cm
12671.

180 000 HUF
486,49
529,41
12672.

80 000 HUF
216,22
235,29
Stefániay Edit (1936 - ) Búcsú Demétertől. Tűzzománc, kerettel 78x80 cm
12673.

280 000 HUF
756,76
823,53
12674.

180 000 HUF
486,49
529,41
12675.

140 000 HUF
378,38
411,76
Ikon. Orosz, cca 19. sz. közepe. Középen a keresztre feszítés jelenete, körülötte négy képben: Kazani Szűz Mária, Szent Miklós, Szent György, Szent Demetrius ábrázolása. Fa, tojástempera, kopással, felül ly., merevítője hiányzik, 29x22 cm
12676.

55 000 HUF
148,65
161,76
1800, Moldova, Ikon. Jézus az apostolokkal. Felújított, kopással, 36x31 cm
12677.

40 000 HUF
108,11
117,65
Ikon, ezüstözött fém okláddal. XIX. sz. 24x26 cm / Icon with silver plated copper oclad. 19th century 24x26 cm
12678.

50 000 HUF
135,14
147,06
Jungfer Gyula (1841-1908) műlakatos, díszműkovács, vasárugyáros: antik korlát, rács, kovácsoltvas, szép állapotban, hegesztés nélkül, csak szegecselve, 117x88 cm Kizárólag személyes átvétel!!!
12680.

80 000 HUF
216,22
235,29
12681.

65 000 HUF
175,68
191,18
cca 1950 Shermack model 306 bélyegautomata. Működő, szép állapotban / Shermack stamp vending machine. Works well, with key 34 cm
12682.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF