Books: Religion

Number of items: 49

Horváth János: Az ékesszóllás a koporsóknál. Veszprém, 1816., Számmer Klára, XVI+357+ 3 p. Korabeli kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
20073.

16 000 HUF
43,24
47,06
Martin Konrád: A katolika religio tankönyve I-II. köt. [Egybekötve.] Ford.: Mester István. Eger, 1854, Szent István-Társulat,(Érseki Lyceum-ny.), XIII+431;XIV+2+371 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
20074.

10 000 HUF
27,03
29,41
Haragó József: A kath. iskolakérdés tekintettel korunk- és hazánkra. Pécs, 1870, Lyc.-Nyomd. Ramazetter Károly, 311 p. Korabeli egészvászon-kötés, festett-mintás lapélekkel, kopott, fakó gerinccel és borítóval, a címlapon bejegyzéssel. Ritka!
20075.

10 000 HUF
27,03
29,41
[Nicholas Wiseman (1802-1865)] Wiseman Miklós: Fabiola vagy a katakombák egyháza. I-IV. [Két kötetbe kötve.] Ford. Haudek Ágoston. Steinle Ede illusztrációival. Bp., 1911, Szent-István-Társulat,140+4+150+1 p.; 130+2+157+3 p. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, Weichner Géza-kötés, festett felső lapélekkel.
20076.

4 000 HUF
Szent Biblia, azaz: Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Ford.: Károli Gáspár. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv, 4+828;4+276 p. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott, borítóval, laza kötésben, fűzésnél kissé sérült
20077.

8 000 HUF
Puskely Mária: A keresztény Európa szellemi gyökerei. Az öreg földrész hagiográfiája. Bp., 2004, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
20078.

6 000 HUF
Paul Johnson: A kereszténység története. Ford.: Makovecz Benjamin. Bp., 2005, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
20079.

5 000 HUF
5 db XVI. Benedek pápával és tanításával foglakozó könyv. Klf kiadások benne XVI. Benedek megnyilatkozásai I-II. bontatlan állapotban
20080.

8 000 HUF
The Brown - Driver - Briggs Hebrew and English Lexicon. With and appendix containing the biblical Aramaic. Coded with the numbering system from Strongs Exhaustive Concordance of the Bible. Peabody,én.,Hendrickson Publishers. Kiadói kartonált papírkötés.
20081.

5 000 HUF
Gottfried Kleiner (1691-1767): Evangelische Prediger- Und Hirtenstimme. Das ist: erbauliche und gottselige Betrachtungen Über Die Evangelia auf alle Sonn, Fest- und Freier-Tage des ganzen Jahre; ... nebst Eilf Paßions-Betrachtungen über das 26. und 27. Capitel Matthaei, wie auch einer Kirchweih- und Christnachts-Erbauung, ... Hirschberg, 1857, Carl Wilhelm Immanuel Krahn, 1 (címkép) t. +16+547+1+84 p. Német nyelven. Ein und dreißigste Ausgabe. Korabeli egészbőr-kötés, fém veretekkel, egy kapoccsal, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, az egyik kapocs hiányzik, egy sérült verettel, kissé foltos lapokkal.
20082.

1 000 HUF
Kozák András: Földieknek látszók. Női szentek és boldogok. Bp.,2021, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20083.

4 800 HUF
12,97
14,12
The Epistles and Gospels for Sundays and Holidays. hn., 1941., W. H. Sadlier Inc. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a táblák belsején a papír részben lejött. + The Epistles and Gospels for Sundays and Holidays. Text from revised confraternity new testament. With dogmatic, moral, homiletic and liturgical sermon outlines by Rev. John C. Selner S. S. With commentaries on the epistles and gospels by Rev. W. Stephen Reilly S.S. New York, (1947), Benziger Brothers. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzéssel.
20084.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF