Postcard lots Number of items: 41
2047076
40006
454
38000
Postcard lots
Postcards
38 000 HUF
3023450
40007
454
Postcard lots
Postcards
Kb. 120 db főleg RÉGI kis méretű üdvözlő kártya vegyes minőségben / Cca. 120 mostly pre-1945 mini greeting cards in mixed quality
1 000 HUF
2376117
40008
454
60000
Postcard lots
Postcards
Kb. 800 db RÉGI főleg francia képeslap dobozban: városok és katonai téma / Cca. 800 pre-1950 mostly French postcards in a box: town and military motives
60 000 HUF
3030696
40009
454
38000
Postcard lots
Postcards
vászon kötésű 144 férőhelyes festett, szecessziós, zászlós I. vháborús albumban 144 db 1945 előtti képeslap, üdvözlőlapok, kevés topográfia, lithók, grafikai és fotólapok, humor, erotika, militária, művészlapok, eredeti rézkarcos lapok, hölgyek, szerelmespár, szecessziós és art deco lapok, eredeti sziluettek, állatos lapok/malac, nyuszi, cserebogár, lovak, kutyák, macskák/ sok szignós, pl. Bozó, Hannes Petersen, Pauli Ebner, Mauzan, Agnes Richardson, Th. Zasche, Holzer, Zatzka, Gareis, Schönpflug, Bacsa, Márton, Nanni, Gobbi, Patz Kató, Colombon, Robida Vieux Paris litho sorozat, Kranzle, Mastroianni, stb./
38 000 HUF
3030722
40010
454
Postcard lots
Postcards
20x14 cm-es bársony borítású, virágdíszes 82 férőhelyes, régi albumban 82 db 1945 előtti színész fotólap, 42 db külföldi és 40 db magyar, vegyes állapotban /Conrad Veidt, Heinz Rühmann, Willy Fritsch, Gustav Fröhlich, Renate Müller, Nancy Caroll, Dolores Del Rio, Lil Dagover, Jan Kiepura, Eggerth Márta, Richard Tauber, Ramon Novarro - sok katonaruhás-jelmezes, Janet Gaynor, Sylvia Sidney, stb. Tolnay Klári, Simor Erzsi, Jávor Pál, Páger, Goll Bea, Sárdy, Turay, Perényi, Szilassy, Pelsőczy, Szeleczky, Somlay, Honthy, Hidvéghy, Szörényi Éva, Latyi, Pethes, Bulla, Rajnay stb.
12 000 HUF
3029221
40011
454
Postcard lots
Postcards
Chronik des 20. Jahrhunderts Eine Darstellung in Postkarten (Harenberg) a XX. század története képeslapokon
1 000 HUF
1238410
40012
454
Postcard lots
Postcards
47 db RÉGI motívumlap hátoldali sérülésekkel; virágok / 47 old motive cards with backside damages; flowers
3 000 HUF
2977059
40013
454
Postcard lots
Postcards
41 db RÉGI magyar színész képeslap (sok Filmbolt) vegyes minőségben: Sárdy, Bulla, Szeleczky, Karády, Jávor, Bilicsi, Déry Sári, Gozmány, László Imre, Halász Géza, Fényes Alíz, Goll Bea, Rácz Vali, Tasnády, Honthy, Tolnay / 41 pre-1945 Hungarian actors and actresses postcards in mixed quality
6 000 HUF
3030740
40014
454
2200
Postcard lots
Postcards
37 db régi sérült képeslap, több litho, több szignós, sok Studdy Bonzó és régi külföldi színészfotó, térképes lap, üdvözlő, művész
2 200 HUF
3014349
40015
454
Postcard lots
Postcards
30 db régi francia képeslap: mesék / 30 pre-1945 French postcards: fairy tales
3 000 HUF
3026833
40016
454
Postcard lots
Postcards
33 db főleg hosszú címzéses külföldi városképes lap 1906-ból
2 600 HUF
3014339
40017
454
Postcard lots
Postcards
20 db régi francia romantikus képeslap: hőmérők / 20 pre-1945 French romantic postcards: barometers
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035