Postcard lots

Number of items: 41

40006.
Legend Legend Legend

38 000 HUF
102,70
111,76
Kb. 120 db főleg RÉGI kis méretű üdvözlő kártya vegyes minőségben / Cca. 120 mostly pre-1945 mini greeting cards in mixed quality
40007.
Legend Legend Legend

1 000 HUF
16
Kb. 800 db RÉGI főleg francia képeslap dobozban: városok és katonai téma / Cca. 800 pre-1950 mostly French postcards in a box: town and military motives
40008.
Legend Legend Legend

60 000 HUF
162,16
176,47
vászon kötésű 144 férőhelyes festett, szecessziós, zászlós I. vháborús albumban 144 db 1945 előtti képeslap, üdvözlőlapok, kevés topográfia, lithók, grafikai és fotólapok, humor, erotika, militária, művészlapok, eredeti rézkarcos lapok, hölgyek, szerelmespár, szecessziós és art deco lapok, eredeti sziluettek, állatos lapok/malac, nyuszi, cserebogár, lovak, kutyák, macskák/ sok szignós, pl. Bozó, Hannes Petersen, Pauli Ebner, Mauzan, Agnes Richardson, Th. Zasche, Holzer, Zatzka, Gareis, Schönpflug, Bacsa, Márton, Nanni, Gobbi, Patz Kató, Colombon, Robida Vieux Paris litho sorozat, Kranzle, Mastroianni, stb./
40009.
Legend Legend Legend

38 000 HUF
102,70
111,76
20x14 cm-es bársony borítású, virágdíszes 82 férőhelyes, régi albumban 82 db 1945 előtti színész fotólap, 42 db külföldi és 40 db magyar, vegyes állapotban /Conrad Veidt, Heinz Rühmann, Willy Fritsch, Gustav Fröhlich, Renate Müller, Nancy Caroll, Dolores Del Rio, Lil Dagover, Jan Kiepura, Eggerth Márta, Richard Tauber, Ramon Novarro - sok katonaruhás-jelmezes, Janet Gaynor, Sylvia Sidney, stb. Tolnay Klári, Simor Erzsi, Jávor Pál, Páger, Goll Bea, Sárdy, Turay, Perényi, Szilassy, Pelsőczy, Szeleczky, Somlay, Honthy, Hidvéghy, Szörényi Éva, Latyi, Pethes, Bulla, Rajnay stb.
40010.
Legend Legend Legend

12 000 HUF
32,43
35,29
Chronik des 20. Jahrhunderts Eine Darstellung in Postkarten (Harenberg) a XX. század története képeslapokon
40011.

1 000 HUF
47 db RÉGI motívumlap hátoldali sérülésekkel; virágok / 47 old motive cards with backside damages; flowers
40012.
Legend

3 000 HUF
41 db RÉGI magyar színész képeslap (sok Filmbolt) vegyes minőségben: Sárdy, Bulla, Szeleczky, Karády, Jávor, Bilicsi, Déry Sári, Gozmány, László Imre, Halász Géza, Fényes Alíz, Goll Bea, Rácz Vali, Tasnády, Honthy, Tolnay / 41 pre-1945 Hungarian actors and actresses postcards in mixed quality
40013.
Legend Legend Legend

6 000 HUF
37 db régi sérült képeslap, több litho, több szignós, sok Studdy Bonzó és régi külföldi színészfotó, térképes lap, üdvözlő, művész
40014.
Legend Legend Legend

2 200 HUF
5,95
6,47
30 db régi francia képeslap: mesék / 30 pre-1945 French postcards: fairy tales
40015.
Legend Legend

3 000 HUF
9
33 db főleg hosszú címzéses külföldi városképes lap 1906-ból
40016.
Legend Legend

2 600 HUF
7,03
7,65
14
20 db régi francia romantikus képeslap: hőmérők / 20 pre-1945 French romantic postcards: barometers
40017.
Legend Legend Legend

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF