Art-ceramics

Number of items: 212

11000.

240 000 HUF
648,65
705,88
11001.

160 000 HUF
432,43
470,59
Gádor István (1891-1984): Csigavonalas tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, a talp karimáján kis lepattanással 19 cm
11002.

100 000 HUF
270,27
294,12
cca 1890 Kalotaszeg, Kályhacsempe, MF monogrammal, sérülésekkel, 44x26 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11003.

12 000 HUF
32,43
35,29
1892 Kalotaszeg, Kályhacsempe, MJ monogrammal, sérülésekkel, 32x21 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11004.

8 000 HUF
Kalotaszeg, XIX. sz. vége, Kályhacsempe, TÁ monogrammal, kis repedéssel, sérüléssel, 31x21 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11005.

8 000 HUF
1906 Kalotaszeg, Kályhacsempe, KA monogrammal, kis sérülésekkel, 32x21 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11006.

8 000 HUF
Antik mohácsi aratókorsó, korának megfelelő állapotban, m: 34 cm
11007.

8 000 HUF
Erdély, XX. sz. eleje, Bokály. Jelzés nélkül, kopással, m: 22,5 cm
11008.

4 000 HUF
Felvidék, XIX. sz. vége, vizeskorsó pár, mázas kerámia, sérüléssel, m: 13-15 cm
11009.

5 000 HUF
11010.

4 000 HUF
11011.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF