Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

DN Magyar-Japán (Turáni) Revizionista Világszövetség - Maradhat ez így? Nem, nem, soha! / So war es - So wirds sein! (Így volt - Így lesz!) bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
31617.

DN "Magyar-Japán (Turáni) Revizionista Világszövetség - Maradhat ez így? Nem, nem, soha! / So war es - So wird's sein! (Így volt - Így lesz!)" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)

2 000 HUF
10
DN Gödöllő / 1837-1987. Erzsébet királyné emlékére bronz emlékplakett (101x71mm) T:UNC
31618.

DN "Gödöllő / 1837-1987. Erzsébet királyné emlékére" bronz emlékplakett (101x71mm) T:UNC

4 800 HUF
12,97
14,12
DN Eurocartell Szövetség / Hűséges együttműködésért öntött bronz emlékplakett. Szign.:OBR (?) (98mm) T:AU patina
31619.

DN "Eurocartell Szövetség / Hűséges együttműködésért" öntött bronz emlékplakett. Szign.:OBR (?) (98mm) T:AU patina

1 400 HUF
DN Mathias Rex 1458-1490 Al emlékérem (25mm) T:XF
31620.

DN "Mathias Rex 1458-1490" Al emlékérem (25mm) T:XF

1 000 HUF
Vegyes 9db-os magyar és külföldi kerámia plakett tétel, vegyesen bélyeggyűjtő és sport tematika T:vegyes
31621.

2 600 HUF
7,03
7,65
DN A tehetségért / Dr. Baja Ferenc programja - Megoldás a mindennapok gondjaira - Biztonságot a családnak aranyozott bronz reklám zseton (20,5mm) T:UNC,AU kopott aranyozás
31622.

DN "A tehetségért / Dr. Baja Ferenc programja - Megoldás a mindennapok gondjaira - Biztonságot a családnak" aranyozott bronz reklám zseton (20,5mm) T:UNC,AU kopott aranyozás

1 200 HUF
DN Mathias Rex - Hungariae Mátyás Király reneszánsz plakettjének modern, egyoldalas bronz öntvénye (83mm) T:AU patina
31623.

DN "Mathias Rex - Hungariae" Mátyás Király reneszánsz plakettjének modern, egyoldalas bronz öntvénye (83mm) T:AU patina

2 400 HUF
DN Budapest Hilton - Tower Étterem / Hungarovin Memento bronzozott Zn emlékérem füllel (45mm) T:AU oxidáció
31624.

DN "Budapest Hilton - Tower Étterem / Hungarovin Memento" bronzozott Zn emlékérem füllel (45mm) T:AU oxidáció

1 000 HUF
DN Ovális felirat nélküli, épület homlokzatot (templom?) ábrázoló, egyoldalas, öntött bronz plakett (68x88mm) T:AU
31625.

3 000 HUF
DN Kossuth Lajos / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség 1848 kétoldalas bronz emlékérem füllel (31mm) T:XF
31626.

DN "Kossuth Lajos / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség 1848" kétoldalas bronz emlékérem füllel (31mm) T:XF

2 400 HUF
DN Talpra magyar, hí a haza! - Petőfi öntött bronz plakett (124x93mm) T:XF
31627.

DN "Talpra magyar, hí a haza! - Petőfi" öntött bronz plakett (124x93mm) T:XF

1 600 HUF
DN MNV Nimródot ábrázoló Cu vadász emlékérem műanyag tokban (42mm) T:PP
31628.

DN "MNV" Nimródot ábrázoló Cu vadász emlékérem műanyag tokban (42mm) T:PP

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF