Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

~1970. Belügyminisztérium Tartalékos Tiszt-képző Iskola jelzett hollóházi porcelán emlékérem eredeti dísztokban (140mm) T:AU
31437.

~1970. "Belügyminisztérium Tartalékos Tiszt-képző Iskola" jelzett hollóházi porcelán emlékérem eredeti dísztokban (140mm) T:AU

3 600 HUF
9,73
10,59
~1970-1980. Az Óbudai Ifjúsági Mozgalomért / Adományozza a Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség III. kerületi bizottsága - Magyar Úttörők Szövetsége III. kerületi elnöksége öntött, kétoldalas bronz emlékérem, eredeti tokkal (95mm) T:AU
31438.

~1970-1980. "Az Óbudai Ifjúsági Mozgalomért / Adományozza a Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség III. kerületi bizottsága - Magyar Úttörők Szövetsége III. kerületi elnöksége" öntött, kétoldalas bronz emlékérem, eredeti tokkal (95mm) T:AU

1 800 HUF
~1970-1980. Törzsgárdatag - Vasmegyei Vízművek egyoldalas ezüstpatinázott bronz plakett (81x61mm) T:2
31439.

~1970-1980. "Törzsgárdatag - Vasmegyei Vízművek" egyoldalas ezüstpatinázott bronz plakett (81x61mm) T:2

1 000 HUF
~1970-1980. Budapest egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1-
31440.

~1970-1980. "Budapest" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1-

800 HUF
~1970. BKV Hűségérem bronz emlékérem dísztokban (36mm) T:AU
31441.

~1970. "BKV Hűségérem" bronz emlékérem dísztokban (36mm) T:AU

800 HUF
1970. Fővárosi Nyomdaipari Vállalat 1950-1970 / A 20 éves becsületes munka emlékére ezüstpatinázott bronz emlékérem dísztokban (50mm) T:AU
31442.

1970. "Fővárosi Nyomdaipari Vállalat 1950-1970 / A 20 éves becsületes munka emlékére" ezüstpatinázott bronz emlékérem dísztokban (50mm) T:AU

1 600 HUF
1970. 1945 / 1970 kétoldalas bronz emlékérem az Erzsébet-híd újjáépítésének alkalmából (40mm) T:XF
31443.

1970. "1945 / 1970" kétoldalas bronz emlékérem az Erzsébet-híd újjáépítésének alkalmából (40mm) T:XF

1 200 HUF
~1970. BKV Hűségérem bronz emlékérem dísztokban (36mm) T:AU patina, ph
31444.

~1970. "BKV Hűségérem" bronz emlékérem dísztokban (36mm) T:AU patina, ph

1 000 HUF
~1970. 500.000km - Ikarus zománcozott Br plakett, eredeti tokban (321,16g/110mm) T:2 sérült zománc / Hungary ~1970. 500.000km - Ikarus Hungarian Transportation Companys enamelled Br plaque for half-million kilometers of accident-free driving in original case (321,16g/110mm) C:XF damaged enamel
31445.

~1970. "500.000km - Ikarus" zománcozott Br plakett, eredeti tokban (321,16g/110mm) T:2 sérült zománc / Hungary ~1970. "500.000km - Ikarus" Hungarian Transportation Company's enamelled Br plaque for half-million kilometers of accident-free driving in original case (321,16g/110mm) C:XF damaged enamel

6 000 HUF
1970. Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára 1945-1970 fém plakett eredeti, Vas- Fém és Villamosenergiaipari Dolgozók Szakszervezete Kohász Bizottsága tokban (49x67mm) T:AU
31446.

1970. "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára 1945-1970" fém plakett eredeti, "Vas- Fém és Villamosenergiaipari Dolgozók Szakszervezete Kohász Bizottsága" tokban (49x67mm) T:AU

1 600 HUF
~1970-1980. Balatonfüredi Városi Tanács egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (70mm) T:1-
31447.

~1970-1980. "Balatonfüredi Városi Tanács" egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (70mm) T:1-

800 HUF
~1970-1980. Kiváló Társadalmi Munkáért egyoldalas bronz emlékplakett (84x90mm) T:1-
31448.

~1970-1980. "Kiváló Társadalmi Munkáért" egyoldalas bronz emlékplakett (84x90mm) T:1-

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF