Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

Lebó Ferenc (1960-) 1995. A szabad szakszervezeti mozgalomért aranyozott fém emlékérem KESZOSZ (Keresztényszociális Szakszervezetek Országos Szövetsége) dísztokban (42,5mm) T:PP fo.
31257.

Lebó Ferenc (1960-) 1995. "A szabad szakszervezeti mozgalomért" aranyozott fém emlékérem "KESZOSZ (Keresztényszociális Szakszervezetek Országos Szövetsége)" dísztokban (42,5mm) T:PP fo.

1 600 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1996. A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Vérszerződés aranyozott Cu és bronzozott Cu emlékérmek (2xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31258.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Vérszerződés" aranyozott Cu és bronzozott Cu emlékérmek (2xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

4 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1996. A Honfoglalás emlékére 896-1996 / Vérszerződés kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31259.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1996 / Vérszerződés" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat

2 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 2000. MKB Az Ötven Éves Bank / gróf Széchenyi István jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31.4g/0.999/42,5mm) T:PP
31260.

Lebó Ferenc (1960-) 2000. MKB "Az Ötven Éves Bank / gróf Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31.4g/0.999/42,5mm) T:PP

12 000 HUF
32,43
35,29
Lebó Ferenc (1960-) 2000. 50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat
31261.

Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat

9 000 HUF
24,32
26,47
Lebó Ferenc (1960-) 2001. MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a magyar Numizmatikai Társulat kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31262.

Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC

4 000 HUF
Lessenyei Márta (1930-) 1989. Commodus - MÉE - Savaria  kétoldalas Ag emlékérem (19,86g/0,835/30mm) T:1- patina
31263.

Lessenyei Márta (1930-) 1989. "Commodus - MÉE - Savaria" kétoldalas Ag emlékérem (19,86g/0,835/30mm) T:1- patina

6 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 1971. bronz kiállítási érem (~49mm) T:AU
31264.

2 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Ag és bronz emlékérem pár (25,34g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo BP7
31265.

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és bronz emlékérem pár (25,34g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP7

9 000 HUF
24,32
26,47
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. bronz névjegyérem (33x36mm) T:AU
31266.

2 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 1981. EXPO bronz emlékérem (38mm) T:AU
31267.

Ligeti Erika (1934-2004) 1981. "EXPO" bronz emlékérem (38mm) T:AU

2 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 1981. EXPO bronz emlékérem (40mm) T:AU
31268.

Ligeti Erika (1934-2004) 1981. "EXPO" bronz emlékérem (40mm) T:AU

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF