Books: Religion

Number of items: 49

Fabiny Tibor: Luther Márton végrendelete. Bp., 1982, Corvina. Gazdag illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19061.

1 200 HUF
1934-1940 Katolikus Missziók 5 száma + az Utunk folyóirat 1937. márciusi száma. A borítókon art deco grafikákkal, közte 3 borító Pál György (1906-1986), és 2 borító Debreceni Szabó István (1905-1990) munkája. Változó állapotban.
19062.

1 200 HUF
1935 Ferences Közlöny 8 száma
19063.

1935 Ferences Közlöny 8 száma

1 200 HUF
1941 Pannonhalmi Szemle XVI. évf. 1941. III. sz. Papírkötés, szakadt borítóval.
19064.

800 HUF
5 Db régi vallással kapcsolatos folyóirat, magyarul és németül.
19065.

1 000 HUF
Dr. Med. Hynek R.W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Bp., Korda Rt. Félvászon kötés, ráragasztott papírborítóval, kopottas állapotban.
19066.

1 600 HUF
D. Payr Sándor: Luther és a magyarok. A Luther-Könyvtár és Múzeum füzetei 17. Bp., 1930, Luther-Társaság (Hornyánszky-ny.), 32 p. Kiadói tűzött papírkötés.
19067.

1 000 HUF
Csiha Kálmán emlékére. És mégis fennmaradtunk. Szerk.: Heumann Erzsébet Katalin. [Keszthely, 2017, GEG és Társai Kft.] Kiadói kartonált papírkötés.
19068.

Csiha Kálmán emlékére. "És mégis fennmaradtunk." Szerk.: Heumann Erzsébet Katalin. [Keszthely, 2017, GEG és Társai Kft.] Kiadói kartonált papírkötés.

2 000 HUF
The Epistles and Gospels for Sundays and Holidays. hn., 1941., W. H. Sadlier Inc. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a táblák belsején a papír részben lejött. + The Epistles and Gospels for Sundays and Holidays. Text from revised confraternity new testament. With dogmatic, moral, homiletic and liturgical sermon outlines by Rev. John C. Selner S. S. With commentaries on the epistles and gospels by Rev. W. Stephen Reilly S.S. New York, (1947), Benziger Brothers. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzéssel.
19069.

3 000 HUF
19070.

2 000 HUF
Magone Mihály: Don Bosco szentéletű növendékének életrajza. Bp., é.n. Szalézi művek. Kiadói papírborítóval
19071.

1 000 HUF
Elsőáldozási emlékfüzet benne linómetszettel. Papír, borítólaptól elváló.
19072.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF