Books: Religion

Number of items: 49

Michael Faulhaber: Zsidóság, kereszténység, germánság. A müncheni Szent Mihály-templomban mondott ádventi beszédek. Bp.,1934, Káldor. 1-5 ezer. Későbbi félvászon-kötés, javított gerinccel, címlapon régi intézményi címkével, helyenként javított kötéssel, néhány kevés lap kissé foltos.
19049.

1 200 HUF
Stuttgarti Bibliai Kislexikon. Ford.: Sántha Máté. Eisenstadt, 1974, Prugg-Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19050.

1 000 HUF
19051.

1 200 HUF
Sík Sándor: Szent magyarság. Hat rádióbeszéd Árpád-házi szentekről. Bp., 1936, Szent István-Társulat, 74+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19052.

1 600 HUF
Ablak a végtelenre. Csaba testvér gondolatai Istenről, vallásról, életről, emberről... Szerk.: Karikó Éva. Böjte Csaba válaszol Karikó Éva kérdéseire. Bp., 2009, Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19053.

2 200 HUF
5,95
6,47
19054.

2 400 HUF
Officium Majoris Hebdomadae et Octavae Paschae a dominica in palmis usque ad sabbatum in albis cum cantu juxta ordinem breviarii, missalis et pontificalis romani. Editio typica Vaticana. Romae, 1923, Typis Polyglottis Vaticanis. Latin nyelven. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, intézményi bélyegzéssel.
19055.

2 400 HUF
Kereszténység és demokrácia. Közzéteszi az Actio Catholica Országos elnöksége. Bp.,1946,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
19056.

1 800 HUF
Kálvin könyvtár: Dr. Kováts J. István. Legyen békesség. Bp., 1937. Kiadói papírborítóval
19057.

1 000 HUF
Dús József: Így élek az egyházban. Pécs, 1941 (Dunántúl). 174 l., 1 lev. Kiadói, foltos papírborítóban.
19058.

1 200 HUF
Irina Szvencickaja: Az első keresztény gyülekezetektől az egyházig. Ford.: Csibra István. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
19059.

1 200 HUF
Lammel Annamária - Nagy Ilona: Parasztbiblia. Magyar népi biblikus történetek. Bp., 1985, Gondolat. Somogyi Győző illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19060.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF