Books: Railways, locomotives

Number of items: 7

19003.

30 000 HUF
81,08
88,24
Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A Történetírás Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, az elülső szennylapon hiánnyal, a címlap tetején egy csíkban restaurált, egy lapon folttal, a borítón kopásnyommal. Számozott, 95. számú, a szerző, Miklós Imre által aláírt példány. 18 lap hiányzik
19004.

Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A "Történetírás" Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, az elülső szennylapon hiánnyal, a címlap tetején egy csíkban restaurált, egy lapon folttal, a borítón kopásnyommal. Számozott, 95. számú, a szerző, Miklós Imre által aláírt példány. 18 lap hiányzik

18 000 HUF
48,65
52,94
Mezei István: Az M41 2300-as dízelmozdony szerkezete és működése (2303 pályaszámtól). Bp., 2006, MÁV ZRt. Gépészeti Üzletág. Számos fekete-fehér fotóval, ábrákkal illusztrált. Kiadói spirálfűzéses papírkötés.
19005.

3 000 HUF
Robert Frederick Vonatok (100 kérdés- 100 válasz) Ventus Libro, 2004,  Kiadói kartonált papírkötés.
19006.

2 400 HUF
A Földalatti Vasúti Múzeum ismertetője. Bp., 1977., Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
19007.

1 400 HUF
Gerhard Trost 2 műve:  Modellvasút. Fordította: Vörös Iván. Bp., 1972, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.;   Gerhard Trost: Vasútmodellezés. Fordította: Vörös Iván. Bp., 1975, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.;
19008.

2 400 HUF
Mezei István: Mozdonyok. Bp., 1986., Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
19009.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF