Tétel

2 800 HUF

Description:

Dutka Ákos: Vallomások könyve. Nagyvárad, 1904, Sebő Imre,108 p. A szerző, első nyomtatásban megjelent művének első kiadása. Átkötött modern félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra ragasztották, az első 3 lapon kis hiánnyal, sérüléssel, foltos lapokkal. Ritka!

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras