Tétel

2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD

Description:

Bojár Sándor: Fél évszázad pillanatai. Boldizsár Iván előszavával. Bp., 1980, Corvina. Bojár Sándor egészoldalas fotóival. Kiadói kartonált papírkötés. + 1974 Bojár Sándor fotóművész kiállítása az Ernst Múzeumban, képes ismertető prospektus + Bojár Sándor lovaglókat ábrázoló fotója, a hátoldalon pecséttel jelzett, 18x11,5 cm

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras