11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Kisméretű, antik Remontoir zsebóra, duplafedeles, díszes ezüstözött tokkal, jelzett, 10 köves szerkezettel. Sérült, nem működik, d: 34 mm