Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 40

Turi Gábor: Magyar jazznapló. Bp., 2022, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 300 példányban!
15674.

4 600 HUF
12,43
13,53
1943 Paris Intitut Hongrois Zoltan Kodaly Festival du mercredi 24 Février 1943... Francia nyelvű meghívó, rajta Kodály Zoltánt ábárzoló képpel.
15675.

1 000 HUF
Szálljon az ének A nemzetközi munkásmozgalom dalaiból. Bp., 1977 Zeneműkiadó. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel
15676.

1 000 HUF
Vegyes zenei témájú tétel, össz. 38 db, közte: Ropog a tűz. 16 tábortüzi nóta az egységes cserkésznótázás elősegítésére. Szerk.: Tóth Sándor; Kis Zenei Könyvtár 3 kötete (Puccini, Muszorgszkij, Schumann); Operaismertető füzetek; stb. Változó állapotban.
15677.

1 600 HUF
Ruth Sommerfeldt Jacobsen - Philip Kromer: Syng med oss! Allsangboka for barna. (Norvég nyelvű énekeskönyv gyerekeknek, rajzokkal és kottákkal). Oslo, 1945, Harald Lyche & Cos Musikkforlag, 157+(2) p. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón némi kopással, a hátsó kötéstáblán törésnyommal, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal. / Norwegian childrens song book, with illustrations and sheet music. Half-linen binding, with minor wear.
15678.

Ruth Sommerfeldt Jacobsen - Philip Kromer: Syng med oss! Allsangboka for barna. (Norvég nyelvű énekeskönyv gyerekeknek, rajzokkal és kottákkal). Oslo, 1945, Harald Lyche & Cos Musikkforlag, 157+(2) p. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón némi kopással, a hátsó kötéstáblán törésnyommal, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal. / Norwegian children's song book, with illustrations and sheet music. Half-linen binding, with minor wear.

1 200 HUF
15679.

1 200 HUF
Falk Géza: A magyar muzsika mesterei. A szerző, Falk Géza (1899-1945) által Lányi Viktor (1889-1962) zeneszerző, író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1937, Dante, 206+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel, a borító kis szakadásokkal.
15680.

3 000 HUF
Ákos: Kottás album. Gitárkották. 2006. Kékkői Zalán (szerk.) Kiadói papírborítóval 107p.
15681.

3 600 HUF
9,73
10,59
Didgeridoo. Ausztrália, XX. sz. második fele, díszített fa. Kopással, h: 70 cm
15682.

4 000 HUF
Didgeridoo. Ausztrália, XX. sz. második fele, díszített fa. Kopással, sérüléssel h: 147 cm
15683.

8 000 HUF
Hegedű. Cseh, XX. sz. első évei. Korán Csaba hegedűkészítő-mester által a közelmúltban ellenőrizve és felújítva. Tokjában.
15684.

20 000 HUF
54,05
58,82
Régi gyermek tangóharmonika, hiányokkal, sérüléssel
15685.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF