Books: Tales

Number of items: 75

18866.

4 600 HUF
12,43
13,53
V. Kubasta 2 darab térbeli mesekönyv: Hófehérke. Prága, 1971, Artia. Térbeli mesekönyv. Félvászon-kötés, kis sérülésekkel, de jó állapotban + Piroska és a farkas. Prága, 1969, Artia, sérülésekkel.
18867.

3 000 HUF
Walt Disneys Snow White and the Seven Dwarfs. London - Glasgow, é. n., Collins. Angol nyelven. Színes és fekete fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötésben, kiadói sérült, részben javított és kissé foltos papír védőborítóban, néhány lapon ceruzás jegyzetekkel és néhány kevés lap firkált.
18868.

Walt Disney's Snow White and the Seven Dwarfs. London - Glasgow, é. n., Collins. Angol nyelven. Színes és fekete fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötésben, kiadói sérült, részben javított és kissé foltos papír védőborítóban, néhány lapon ceruzás jegyzetekkel és néhány kevés lap firkált.

6 000 HUF
Fábián Gyula: Gábor diák. (Zrínyi Miklós török diákja). Fábiánné Biczó Ilona rajzaival. Bp., [1930], Dante, 160 p. Egészoldalas illusztrációkkal. A borító Biczó András munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18869.

3 000 HUF
Sebők Zsigmond: Maczkó úr szárazon és vízen. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, 208 p. Első kiadás. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, viseltes, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, helyenként foltos lapokkal, egy lapon szakadással.
18870.

2 400 HUF
(Sas Ede) Bocs Bálint: A három tányértalpú testőr meg Tányértalpú koma egyéb kalandjai. Mühlbeck Károly rajzaival. Mackó úr utazásai 8. Bp., é.n. (cca 1920), Singer és Wolfner, 200+(4) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, foltos lapokkal.
18871.

2 000 HUF
Balla Ignác: Viz fölött és viz alatt. Regény. A magyar ifjuság számára írta - - . Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 124+(4) p. Első kiadás. Szövegközi illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány sérült, javított lappal.
18872.

5 000 HUF
Erdélyi József: Zenélő kecske. Verses mesék. Nyolc színes képpel és ötvennégy rajzával díszítette Fáy Dezső. Bp., [1941], Magyar Élet, 104 p. + 8 (színes) t. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, belül jó állapotban, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel.
18873.

6 000 HUF
18874.

3 000 HUF
Benedek Elek: Szigeti veszedelem. Gróf Zrínyi Miklós költeménye nyomán írta - - . Juszkó Béla rajzaival. Bp., 1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 169+(1) p. Egészoldalas illusztrációkkal. A borító Petrowszky munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, az előzéklapon 1941-es ajándékozási bejegyzéssel, a belső kötéstáblán címkével (A Czeglédi Takarékpénztár Egyesület adomány a Ceglédi Magyar Királyi Állami Kossuth-gimnázium kiváló tanulóinak kitüntetésére).
18875.

Benedek Elek: Szigeti veszedelem. Gróf Zrínyi Miklós költeménye nyomán írta - - . Juszkó Béla rajzaival. Bp., 1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 169+(1) p. Egészoldalas illusztrációkkal. A borító Petrowszky munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, az előzéklapon 1941-es ajándékozási bejegyzéssel, a belső kötéstáblán címkével ("A Czeglédi Takarékpénztár Egyesület adomány a Ceglédi Magyar Királyi Állami Kossuth-gimnázium kiváló tanulóinak kitüntetésére").

2 000 HUF
9
Benedek Elek: Galambok. Elbeszélések fiatal leányoknak. Bp., 1922, Athenaeum, 121+(1) p. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel, Csanád Apátfalva rkth. egyház pecsétje bélyegzővel.
18876.

Benedek Elek: Galambok. Elbeszélések fiatal leányoknak. Bp., 1922, Athenaeum, 121+(1) p. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel, "Csanád Apátfalva rkth. egyház pecsétje" bélyegzővel.

2 000 HUF
Benedek Elek: Rügyfakadás. Elbeszélések fiatal leányoknak. Ifjusági Könyvek 11. Bp., [1903], Singer és Wolfner, 140+(6) p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, egy lap széle vágott, korabeli ajándékozási bejegyzésekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18877.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF