Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 34

Dr. Kadocsa Gyula et al.: Szántóföldi növények kártevői. (Rádió gazdatanfolyam). A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 3. sz. Bp., 1941, Pátria, 128 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
18680.

Dr. Kadocsa Gyula et al.: Szántóföldi növények kártevői. (Rádió gazdatanfolyam). A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 3. sz. Bp., 1941, "Pátria", 128 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.

12 000 HUF
32,43
35,29
1929 Szakácsművészet A magyarországi szakácsok havi szakfolyóirata VII. évf., 1929. május 4. sz. Korabeli reklámokkal. Bp., Jupiter-ny., 16 p
18681.

6 000 HUF
1929 Szakácsművészet A magyarországi szakácsok havi szakfolyóirata VII. évf., 1929. junius 5. sz. Korabeli reklámokkal. Bp., Jupiter-ny., hajtásnyommal, 20 p
18682.

6 000 HUF
1929 Szakácsművészet A magyarországi szakácsok havi szakfolyóirata VII. évf., 1929. augusztus 6. sz. Korabeli reklámokkal. Bp., Jupiter-ny., 16 p
18683.

6 000 HUF
1929 Szakácsművészet A magyarországi szakácsok havi szakfolyóirata VII. évf., 1929. szeptember 7. sz. Korabeli reklámokkal. Bp., Jupiter-ny., hajtásnyommal, 16 p
18684.

6 000 HUF
Útmutatás a szőlőmívelésre különös tekintettel a fillokszera által elpusztított szőlők felujításának előmozdításáról szóló 1896:V. t.-cz. végrehajtására. 143 ábrával 262 rajzzal. Bp., 1889 Pallas. 2. kiadás. Modern műbőr kötésben, címlap restaurált ,lapokon foltok, egy két lap másolattal pótolt igényesen
18685.

5 000 HUF
Hauser János: Vetés- és növényápolás. Gazdasági tanácsadó 25. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói papírkötés.
18686.

4 000 HUF
Jakab Mihályné Karácsony Vilma: Vilma néni háztartási tanácsadója. Bp., 1965, Minerva. Ritka kiadás! Kiadói, kissé sérült papírkötésben, foltokkal, sérülésekkel, beírásokkal
18687.

3 000 HUF
Torbágyi-Novák László: Élelmiszer- és italáruismeret. Bp.,1961., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a könyvtest részben elvált a borítótól. Megjelent 1600 példányban.
18688.

4 000 HUF
Király Ferenc (szerk.): A mezőgazdaság és az élelmiszeripar szolgálatában. Bp., 1981, MEZŐGÉPTRÖSZT. 190 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18689.

3 000 HUF
Háziasszony Kincsestára naptára vásárlási tanácsadó 1939. Szerk. Csillag Béla. Bp.,(1938),Radó István-ny. Benne érdekes írásokkal, receptekkel, illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a naptárnál bejelölésekkel.
18690.

2 800 HUF
7,57
8,24
Osztróvszky Antalné Dr. E. Németh Ágnes: A szőlő és must feldolgozásának új iránya. Gazdasági Tanácsadó 28. sz. Bp.,[1928], Athenaeum, 240 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, a címlapon bélyegzővel.
18692.

2 000 HUF
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF