Photo

Number of items: 427

Lugosi Lugo László (1953): A very black picture 2019. Giclée nyomat. Jelzett, sorszámozott művészpéldány EA III./1. 32x48 cm Lapméret 38x52 cm
13589.

50 000 HUF
136,99
149,25
Lugosi Lugo László (1953): White Lily 2018. Giclée nyomat. Jelzett, sorszámozott művészpéldány EA III./II. 32x48 cm Lapméret 38x52 cm Szárazpecséttel is jelzett
13590.

50 000 HUF
136,99
149,25
cca 1969 Dr. Zala Sándor budapesti fotóművész ,,Kápolna című, vintage fotóművészeti alkotása, pecséttel jelzett, ezüst zselatinos fotópapíron, 18,5×23,5 cm
13591.

cca 1969 Dr. Zala Sándor budapesti fotóművész ,,Kápolna" című, vintage fotóművészeti alkotása, pecséttel jelzett, ezüst zselatinos fotópapíron, 18,5×23,5 cm

2 000 HUF
5,48
5,97
1973 Fejér Gábor (később Életműdíjas fotóriporter) tanuló-korabeli felvétele a ,,Kisképző fotó-illusztrátor szakáról, az iskola pecsétjével jelzett, feliratozott vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,5x23,8 cm
13592.

1973 Fejér Gábor (később Életműdíjas fotóriporter) tanuló-korabeli felvétele a ,,Kisképző fotó-illusztrátor szakáról", az iskola pecsétjével jelzett, feliratozott vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,5x23,8 cm

2 400 HUF
6,58
7,16
1975 Dobai Tivadar budapesti fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (A kis huncut), ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 24x18 cm22,8x17,2 cm
13593.

2 000 HUF
5,48
5,97
cca 1973 Milder Éva nevével jelzett vintage fotóművészeti alkotás (portré egy idős néniről), ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 24x18 cm
13594.

1 600 HUF
4,78
1971 Keveházi János (?-?) kőbányai fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás (Éjszaka Győrben), pecséttel jelzett, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 24x16,6 cm
13595.

2 000 HUF
5,48
5,97
cca 1978 Kutas Rudolf budapesti fotóművész vintage fotómontázsa, ezüst zselatinos fotópapíron, kasírozva, jelzés nélkül, 18x23,5 cm
13596.

2 400 HUF
6,58
7,16
1966 Rezsek György nagykanizsai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Pihenő kerekek), 18x24 cm
13597.

1 600 HUF
4,78
Féner Tamás (1938-): Fények és árnyékok (cím nélkül). Fotó, jelezve jobbra lent. 23×30 cm
13598.

5 000 HUF
13,70
14,93
13599.

10 000 HUF
27,40
29,85
Engi László: Bolgár lányok, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×30,5 cm
13600.

2 000 HUF
5,48
5,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF