Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 240

Jelzés nélkül, XVIII. sz. német festő: Itáliai táj romokkal és alakokkal. Olaj, vászon, restaurált, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 78,5x94,5 cm / 18th century German painter: Italian landscape. Oil on canvas, restored, slightly damaged. Framed. 78,5x94,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10441.

140 000 HUF
383,56
417,91
10442.

150 000 HUF
410,96
447,76
10443.

60 000 HUF
164,38
179,10
10444.

50 000 HUF
136,99
149,25
MJ monogram jelzéssel (balra lent, keret által kissé takarva), XIX. sz. vége: Erdei alkony vadkacsákkal. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Hátoldalán BÁV 98. aukció címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60x49 cm
10445.

60 000 HUF
164,38
179,10
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe, magyar festő: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
10446.

24 000 HUF
65,75
71,64
Jelzés nélkül, XIX. sz: Szűzanya a kisdeddel. Olaj, vászon.. Restaurált, tisztított. Keretben. 80x65 cm
10447.

30 000 HUF
82,19
89,55
Olvashatatlan (Sutor F?) jelzéssel: Mosónők. Olaj, vászon. Fakeretben. 60x80 cm
10448.

30 000 HUF
82,19
89,55
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Gesztusok. Olaj, zománcfesték, vászon, 38x90 cm
10449.

32 000 HUF
87,67
95,52
Jelzés nélkül, magyar festő: Párizsi portré, 1934. Olaj, vászon, sérült. 55,5x46,5 cm
10450.

24 000 HUF
65,75
71,64
Olvashatatlan jelzéssel: A romos Budapest látképe a felrobbantott hidakkal, 1945 körül. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 19x29 cm.
10451.

28 000 HUF
76,71
83,58
Szilágyi Dezső (?) jelzéssel, XX. sz eleje: Vitorlások a pólai kikötőben. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 31x40 cm / Signed Szilágy (?), early XX. century. Ships in the port of Pola/Pula. Oil on wood, framed, 31x40 cm
10452.

20 000 HUF
54,79
59,70

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF