Ex libris - small-graphics

Number of items: 19

Sterbenz Károly (1901-1993): 3 db ex libris (közte egy erotikus). Vegyes technika (rézkarc, klisé), változó állapotban, 10x5,5 cm és 15x11 cm között.
10684.

3 000 HUF
8,22
8,96
Tempinszky István (1907-1979): Ex libris Kertész Dénes. Rézkarc, papír, jelzett, 8×5,5 cm
10685.

2 000 HUF
5,48
5,97
Jelzés nélkül: Ex libris Gróf Imrédi M. térkép sz. könyveihez, klisé, papír, 8,5×6,5 cm
10686.

2 400 HUF
6,58
7,16
Tempinszky István (1907-1979): Ex libris Tempinszky. Rézkarc, papír, jelzett, 8×5,5 cm
10687.

2 400 HUF
6,58
7,16
Tempinszky István (1907-1979): Erotikus ex libris, Famille Reisinger. Rézkarc, papír, jelzett, 8×5,5 cm
10688.

2 000 HUF
5,48
5,97
Kékesi László 15 linómetszete. Bp., é.n., KBK Grafikagyűjtő és Művelődési Egyesület, 15 t. (Komplett). Kiadói papírmappában. Megjelent 200 példányban, számozott (053./200).
10689.

2 400 HUF
6,58
7,16
Szoboszlai Mata János (1907-1944): Vörösmarti könyvének emlékjegye. Linómetszet, papír. 9x12cm
10690.

1 200 HUF
3,29
3,58
1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 8 sztl. lev. +37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (176./500) példány.
10691.

16 000 HUF
43,84
47,76
10692.

6 000 HUF
16,44
17,91
cca 1910 Ex libris terv. Tus, toll, papír. Jelzés nélkül 5x5 cm
10693.

4 000 HUF
10,96
11,94
10694.

9 000 HUF
24,66
26,87
Zsögödi Nagy Imre (1893-1976): Fametszetek (1927-1935) minikönyv formátum 18 db 7x7 cm
10695.

2 000 HUF
5,48
5,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF