Engravings

Number of items: 35

Eduard Hildebrandt (1818-1868) akvarelljei után: 21 db lap a Reise um die Erde (világkörüli utazás) sorozatból, klf. helyszínekről: Ázsia (Macao, Siam, Bangkok, Fuzhou, Ceylon, Szingapúr, Fülöp-szigetek, Rangun, Bombay, Nagaszaki, Yokohama), Afrika (Kairó, Alexandria), San Francisco és Óceánia. Kromofakszimile, papír, eredeti kartonra kasírozva. R. Wagner, Berlin kiadása, XIX. sz. vége (1870-80 körül), midegyik karton hátoldalán eredeti címkén feliratozott. Kartonok részben foltosak. 24,5x38 cm / After the watercolours by Eduard Hildebrandt (1818-1868) : 21 plates from a Reise um die Erde, with different sites: Asia (Macao, Siam, Bangkok, Fuzhou, Ceylon, Singapore, Philippines, Rangoon, Bombay, Nagasaki, Yokohama), Africa (Cairo, Alexandria), San Francisco and Oceania. R. Wagner, Berlin, around 1870-80. Chromofacsimile on paper, mounted on original strong boards, with the original labels on the reverse, some of the boards stained.
10703.

18 000 HUF
49,32
53,73
cca 1880 Ferenc József császár. litográfia Nagy méretű 60x80 cm Freytag kiadás
10704.

16 000 HUF
43,84
47,76
11
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Poppel: Talmács (Nagytalmács), acélmetszet, foltos, 14×19 cm
10705.

4 000 HUF
10,96
11,94
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Rottmann: Kolozsvár, új református templom, acélmetszet, foltos, 14×19 cm
10706.

4 000 HUF
10,96
11,94
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - K. Gungel & J. M. Kolb: Kolozsvár, acélmetszet, foltos, 14×19 cm
10707.

4 000 HUF
10,96
11,94
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - L. Oeder: Veszteglő a verestoronyi szorosban, acélmetszet, foltos, 14×19 cm
10708.

4 000 HUF
10,96
11,94
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- L. Oeder: Temesvár, acélmetszet, jelzett a metszeten / Steel engraving, 12×17 cm
10709.

3 200 HUF
8,77
9,55
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- Hablitschek: Szászsebes, acélmetszet, jelzett a metszeten / Steel engraving, 14×20 cm
10710.

4 000 HUF
10,96
11,94
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883)-J. Poppel: Szászvárosi főpiac és templom, acélmetszet, 12×15,5 cm
10711.

4 000 HUF
10,96
11,94
Medve Imre (1818-1878) után: Diós-győri vas hámorok (Diósgyőri vashámorok). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Megjelent : Magyarföld és népei eredeti képekben. Pest, 1846, Vahot Imre kiadása. Nyomt. Walzel. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos. 13x19 cm
10712.

2 800 HUF
7,67
8,36
József főherczeg Magyarország Nádora. Születése 100 éves fordulójának emlékünnepére. Litográfia 32x43 cm Szakadásokkal, körbevágva.
10713.

3 000 HUF
8,22
8,96
cca 1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Szűz Mária ábrázolások Pozsony környéki templomokból, 2 db rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos lapszélekkel, 16,5x11 cm
10714.

8 000 HUF
21,92
23,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF