19063. 445. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
20
0 HUF
Id. Vaszary Gábor: Irredenta mese. Illusztrálta Vaszary Gábor. [Bp.,1926,]Pallas, 18 sztl. lev. 15 egészoldalas rajzzal. Kiadói, haránt alakú félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Photo of the item taken by : ekb