Scout Number of items: 11
2934219
14554
444
Scout
Other collectibles
W. Speyer: Yü En-Hu a kínai cserkész. Bp., é.n., Hungária Könyvkiadó. Márton Lajos fekete-fehér rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon kötés, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, hiányzó előzéklappal.
1 600 HUF
2933825
14555
444
Scout
Other collectibles
cca 1930-1945 5 db cserkészeket ábrázoló fotó, 8,5x6 cm és 4,5x3 cm között
1 800 HUF
2928711
14556
444
Scout
Other collectibles
Major Dezső: Cserkészőrsvezetők könyve. A Magyar Cserkész Könyvei 9-13. sz. Bp., 1927, Magyar Cserkész-Szövetség, 276 p. Harmadik kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, ajándékozási bejegyzéssel.
1 800 HUF
2928713
14557
444
Scout
Other collectibles
Cserkészkönyv a cserkészéletre készülő magyar fiuk számára. Az ujoncpróba és a II. oszt. próba teljes feldolgozása. Az előszót írta: Gr. Teleki Pál. Witz Béla bevezetésével. Szerk.: Temesi Győző - Sztrilich Pál. Magyar Cserkész Könyvei 76-78. sz. Bp., 1926, Magyar Cserkészszövetség Kiadóvállalata (Fráter és Társa-ny.), 208 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, javított címlappal.
1 800 HUF
2932341
14558
444
Scout
Other collectibles
1948 Cserkészfiúk dalai, népi demokratikus propaganda dalok, kétlapos nyomtatvány, kiadja a Cserkészfiúk Szövetsége, szép állapotban
3 000 HUF
2932336
14559
444
Scout
Other collectibles
1948 "Cserkészfiúk" lap kétoldalas propaganda szórólapja, terjesztési jutalmakkal, szép állapotban
5 000 HUF
2930384
14560
444
Scout
Other collectibles
cca 1940-1948 Cserkészfotó tétel, 4 db, 3 fotón tábori misével, 11x8 cm és 6x9 cm közötti méretben
2 000 HUF
2927563
14561
444
Scout
Other collectibles
1946 A Magyar Cserkészfiúk Szövetségének alapszabálya. Cserkész szabályzatok 1. Bp., 1946, Magyar Cserkészfiúk Szövetsége, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés.
3 000 HUF
2934128
14562
444
Scout
Other collectibles
1941 Cserkész tétel: Cserkészfiúk újság, körlevelek, újságok, összesen 6 db
4 000 HUF
2929336
14563
444
Scout
Other collectibles
Cca 1930, Biacs Nándor cserkész hitelesített tábori naplója, táborvezető által lepecsételve.
5 000 HUF
2822971
14564
444
Scout
Other collectibles
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Biritz Tibor repülő tábor parancsnok aláírt portréja Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, scout chief. Pencil drawing 20x18 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035