https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Antique Number of items: 269
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2935347
11812
444
0
28000
Antique
Other collectibles
1848 báró Majdán György borotva tartója. Faragott fa két oldalán a magyar és a családi címerrel és felirattal. Tükör nélkül, jó állapotban 21x13 cm
Starting price:
28 000 HUF
2926953
11813
444
0
20000
Antique
Other collectibles
Úti ikon. Réz, zománc, XIX. sz. 24x15 cm
Starting price:
20 000 HUF
2692271
11814
444
0
26000
Antique
Other collectibles
32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
2580910
11815
444
0
48000
Antique
Other collectibles
Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész.
Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányainak egy évében Tevan a kor leghíresebb aranyművészeinél az aranyművességre szakosodott: Richard Zutt és Kiss Ferenc .
Mivel az ékszerkészítés nem érdekelte, később csatlakozott Vértes Árpád műhelyéhez, amely "Stúdió" néven volt ismertebb . 1927-ben feleségül ment Engel Miklós vegyészmérnökhöz és Budapestre költözött. Fiuk, Engel Tevan István ismert könyvillusztrátor volt.
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
2929892
11816
444
0
50000
Antique
Other collectibles
Nagy méretű nyakék dísz, medál szent szoborhoz Tibet/Sziám XIX./XX. sz. Ezüst és réz alapon igazgyöngy, korall, rubin 14x9 cm bársony zacskóban
Starting price:
50 000 HUF
2929742
11817
444
0
46000
Antique
Other collectibles
Türkmén, teke öv. Ezüst és réz, tüziaranyozott, vörös karneolokkal ékesítve, kézzel készített XX. sz. 79x6 cm, br 191g
The item is not available
Starting price:
46 000 HUF
2929886
11818
444
0
20000
Antique
Other collectibles
Nyaklánc, Kelet-Ázsia. Kézzel készült, Faragott korall díszítéssel és zománccal. (kis hiány) sárgaréz alapon. Egy lap mérete 5 cm + bross hasonló technikával 5 cm Dobozzal
Starting price:
20 000 HUF
2935148
11819
444
0
20000
Antique
Other collectibles
Ertel & Sohn antik réz teodolit, fa talapzaton, szép állapotban, kopással, m: 31,5 cm
Starting price:
20 000 HUF
2926064
11820
444
0
34000
Antique
Other collectibles
Lechner Ödön (1845-1914): Az iparművészeti múzeum főlécsőházának szecessziós kerámia korlát dísze. Korabeli másolat. Gipsszel javított m: 51 cm
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
2927026
11821
444
0
40000
Antique
Other collectibles
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
2927028
11822
444
0
40000
Antique
Other collectibles
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
2886219
11823
444
0
60000
Antique
Other collectibles
Jáde tömjéntartó. Távol-keleti, figurális sárkánymotívumokkal díszített, három karmos lábon álló, fedeles urna. Sérülésmentes, szép állapotban, 13,5x14,5x9 cm
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment