Number of items: 367

11175.

200 000 HUF
540,54
588,24
11176.

900 000 HUF
2 432,43
2 647,06
Zsolnay vetkőző akt. Eozin mázas porcelánfajansz. Mázrepedésekkel, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 27 cm
11177.

55 000 HUF
148,65
161,76
11178.

550 000 HUF
1 486,49
1 617,65
11179.

44 000 HUF
118,92
129,41
11180.

180 000 HUF
486,49
529,41
Kínai díszváza, vadkacsás jelenettel, sárkányos relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 48 cm
11181.

48 000 HUF
129,73
141,18
11182.

30 000 HUF
81,08
88,24
11183.

26 000 HUF
70,27
76,47
11184.

40 000 HUF
108,11
117,65
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
11185.

46 000 HUF
124,32
135,29
11186.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF