https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 180

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vályi Katalin-Zombori István: Ópusztaszer (Száz magyar falu könyvesháza) Bp., é.n. Száz Magyar Falu Könyvesháza Kiadói kartonált papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel
18156.

Vályi Katalin-Zombori István: Ópusztaszer (Száz magyar falu könyvesháza) Bp., é.n. Száz Magyar Falu Könyvesháza Kiadói kartonált papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Molnár Béla: Baks község története. Baks, 2003. Baks Község önkormányzata. 136p. Megjelent 500 példányban! Kiadói kartonált papírkötésben, sok illusztrációval
18157.

Molnár Béla: Baks község története. Baks, 2003. Baks Község önkormányzata. 136p. Megjelent 500 példányban! Kiadói kartonált papírkötésben, sok illusztrációval

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
N. Guvússis: Az Athén-i Akropolisról. Térképes útmutató. Athén, 1976, szerzői kiadás, 32 p. + 1 t. (kihajtható, nagyméretű térkép). Kiadói papírkötés, a borítón apró sérülések.
18158.

N. Guvússis: Az Athén-i Akropolisról. Térképes útmutató. Athén, 1976, szerzői kiadás, 32 p. + 1 t. (kihajtható, nagyméretű térkép). Kiadói papírkötés, a borítón apró sérülések.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Hürlimann, Martin: Die Wunder Asiens. Ein Bilderwerk vom grössten Erdteil von - - . Berlin, 1931, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói harántalakú, aranyozott félbőr-kötés, sérült, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal.
18159.

Hürlimann, Martin: Die Wunder Asiens. Ein Bilderwerk vom grössten Erdteil von - - . Berlin, 1931, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói harántalakú, aranyozott félbőr-kötés, sérült, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Rudo Moric: A Magas-Tátra ormain Budapest 1953. Bibliotheca. Kiadói laza egészvászon kötésben
18160.

Rudo Moric: A Magas-Tátra ormain Budapest 1953. Bibliotheca. Kiadói laza egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Tanulmányok Erdély történetéről. Szakmai konferencia Debrecenben 1987. október 9-10. Szerk.: Rácz István. Debrecen, 1988, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.
18161.

Tanulmányok Erdély történetéről. Szakmai konferencia Debrecenben 1987. október 9-10. Szerk.: Rácz István. Debrecen, 1988, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Szerencsés János - Dávid Ferenc: Sopron. Bp., 1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
18162.

Szerencsés János - Dávid Ferenc: Sopron. Bp., 1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Dercsényi Dezső - Pogány Frigyes: Pécs. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadozott papírborítóval.
18163.

Dercsényi Dezső - Pogány Frigyes: Pécs. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadozott papírborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Korompay György: Veszprém. Városképek - Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. kissé szakadozott
18164.

Korompay György: Veszprém. Városképek - Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. kissé szakadozott

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Orbán Balázs: Torda város és környéke. Hasonmás kiadás kísérő tanulmánnyal. Bp., 1984, Helikon. Csátári Dániel: Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmánnyal, benne térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval
18165.

Orbán Balázs: Torda város és környéke. Hasonmás kiadás kísérő tanulmánnyal. Bp., 1984, Helikon. Csátári Dániel: Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmánnyal, benne térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés.
18166.

Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Szentiváni Mihály: Gyaloglat Erdélyben. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Húbert Ildikó. Pro Memoria. Bp., 1986, Európa. Kiadói papír-kötés.
18167.

Szentiváni Mihály: Gyaloglat Erdélyben. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Húbert Ildikó. Pro Memoria. Bp., 1986, Európa. Kiadói papír-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment