Books: Travelling, Local History

Number of items: 180

Éri István: Nagyvázsony. A szerző, Éri István (1929- 2009) által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány. Műemlékeink. Bp., 1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés
18144.

2 000 HUF
A mohácsi csata. Vezető a Kanizsai Dorottya Múzeum kiállításához. Összeáll.: Parádi Nándor. Az összeállító, Parádi Nándor által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány. Janus Pannonius Múzeum füzetei 19. sz. Pécs, 1980, Pécsi Szikra Nyomda. Kiadói papírkötés.
18145.

2 000 HUF
18146.

1 200 HUF
Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban
18147.

1 800 HUF
18148.

2 800 HUF
7,57
8,24
Bernáth Zsigmond: Egy nyár Finnországban. Bp., 1975., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18149.

1 000 HUF
Nádasi Katalin: Megtalált kincseim avagy meséim egy csodálatos földről, amelyet Perunak becézek. [Eger, 1998.], Mediparo. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18150.

1 000 HUF
18151.

1 000 HUF
Vajkai Aurél: Szabadtéri néprajzi múzeumok Veszprém megyében. Veszprém, 1970., Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
18152.

1 200 HUF
18153.

1 800 HUF
Gesztelyi Nagy László: Magyar tanya. Kalocsa, 1928. Árpád részvénytársaság. . 1927. Első Kecskeméti Hírlapkiadó-és Nyomda-Rt. 288 l. 10 sztl.lev. Kiadói papírkötésben gerincen minimális sérüléssel
18154.

4 000 HUF
18155.

1 200 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF