Books: Religion

Number of items: 32

Fuxhoffer, Damian: Monasteriologia regni Hungariae, in qua Libris V. Synoptice, originario-diplomatice describuntur omnia singulorum Religiosorum Ordinum Monasteria, quae umquam ab ingressu Hungarorum in Pannoniam fundata fuerunt.  Liber I-II. Egybekötve. Weszprimii, 1803. Typis, et sumptibus Michaelis Sammer. 1 t. (rézmetszetű címkép) + [4] + 264 + [2] p. + 1 t. (rézmetszet); 1 t. (rézmetszetű címkép) + [4] + 301 + [3] p. + 13 t egészoldalas rézmetszetű táblák. Korabeli sérült papírkötésben. Első lap kijár 32p.
18901.

24 000 HUF
64,86
70,59
The Brown - Driver - Briggs Hebrew and English Lexicon. With and appendix containing the biblical Aramaic. Coded with the numbering system from Strongs Exhaustive Concordance of the Bible. Peabody,én.,Hendrickson Publishers. Kiadói kartonált papírkötés.
18902.

20 000 HUF
54,05
58,82
Nicolai Mazzotta: Theologia Moralis, in quinque tomos distributa, ... I-II. köt. Venettiis, 1760, Ex Typographia Remondiniana, XXIV+358; 347 p. Latin nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, hiánnyal, foltos lapokkal.
18903.

12 000 HUF
32,43
35,29
18904.

9 000 HUF
24,32
26,47
Francisco Veronio: Regula fidei catholicae sive secretio eorum quae sunt de fide catholica ab iis, quae non sunt de fide. Posonii, 1787., Michaelis Benedict & Filiorum,8+188 p. Latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
18905.

8 000 HUF
18906.

8 000 HUF
Keresztyén énekes könyv, 1904, Czéh Sándor-féle Könyvnyomda, Magyar-Óvár, részben bársonyborítással, bakelit és réz díszítménnyel, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban
18908.

6 000 HUF
Francisco Faicser: Laudatio funebris excellentissimi illustrissimi ac reverendissimi domini domini Georgii Klimo miseratione divina Qinque-Ecclesiarum Episopi inclytorum comitatuum de Baranya Tolna et Valpo supremi ac perpetui comitis utriusque sacratissimae caesarae et regio Apostolicae Maiestatis actualis intimi consiliarii dicta a Francisco Faicser collegiatae Ecclesiae sancti Michaelis Archangeli de Catro Ferreo canonico honorario regii et capitalis gymnasii Quinque-Ecclesiensis directore, cum in cathedrali basilica Quinque-Ecclesiensi Triduanae Funeris exequiae finirentur XIII. Kalendas Julias Anno MDCCLXXVII. Quinque Ecclesiae, 1777, Typis Joannis Josephi Engel, 26 p. Papírkötés, foltos, javított gerinccel.
18909.

4 000 HUF
1826 Simonyi Pál (1764-1835) apát, székesfehérvári papnevelő házfőnök, országgyűlési követ nyomtatott körlevele egyházi ügyekben (Paulus Simonyi Abbas S Mauritii de Bóth Cathedralis Ecclesiae Alba-Regalen ...). H.n., é.n., k.n.. 7 p. Latin nyelven. Javított papírkötésben.
18910.

3 000 HUF
Juhász Vilmos: Megváltás felé. Új vallástörténet. A nemkeresztény világ. DEDIKÁLT! Bp., 1943, Barkóczy. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
18911.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szunyogh X. Ferenc: Az ősegyház imádságos élete. A szerző által DEDIKÁLT példány. Keresztény Remekírók 16. köt. Bp., 1944., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
18912.

4 000 HUF
Alexovics Basilius: Vasárnapi prédikátziók, mellyeket a pesti főplébánia templomában élő nyelvel mondott. Nyári rész. Pest, 1790, Patzko Ferentz. 426 p.+ LXXXV., Korabeli, aranyozott, félvászon kötésben, néhány lap foltos
18913.

Alexovics Basilius: Vasárnapi prédikátziók, mellyeket a' pesti főplébánia' templomában élő nyelvel mondott. Nyári rész. Pest, 1790, Patzko Ferentz. 426 p.+ LXXXV., Korabeli, aranyozott, félvászon kötésben, néhány lap foltos

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF