Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 36

Hegyesi József: Előétkek (Asietten). Bp.,1904, Ifjabb Nágel OttóSzerzői kiadás, (Newald Illés-ny.), 159 p + 2 sztl lev. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Dárday Aladár kötés, enyhén kopott
18749.

15 000 HUF
40,54
44,12
Szabóné Nogáll Janka: Az uri konyha. Utmutatás a konyhapénz felosztására, a bevásárlásra, az uri konyha összes lakomáinak rendezésére és az egész uri háztartás gondozására. Konyhanaptárral, különleges étlapokkal, hozzávaló szakácskönyvvel, reczeptekkel. Bp., 1912, ,,Érdekes Könyvtár Kiadóhivatala (Pallas-ny.), 160 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító és a gerinc pótolt, a borító és néhány lap kissé foltos.
18750.

Szabóné Nogáll Janka: Az uri konyha. Utmutatás a konyhapénz felosztására, a bevásárlásra, az uri konyha összes lakomáinak rendezésére és az egész uri háztartás gondozására. Konyhanaptárral, különleges étlapokkal, hozzávaló szakácskönyvvel, reczeptekkel. Bp., 1912, ,,Érdekes Könyvtár" Kiadóhivatala (Pallas-ny.), 160 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító és a gerinc pótolt, a borító és néhány lap kissé foltos.

10 000 HUF
27,03
29,41
Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Bp., é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 350 p. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés kis kopással a sarkokon, gericnen kis sérülés, egyébként jó állapotban
18751.

Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Bp., é.n.,"Magyar Kereskedelmi Közlöny", 350 p. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés kis kopással a sarkokon, gericnen kis sérülés, egyébként jó állapotban

9 000 HUF
24,32
26,47
Plessing József: Magyar Mezei, és Házi Gazdaságnak Kalendárioma az esztendőnek 12 hónapjaira alkalmaztatott...Pesten, 1796. az ottan lakozó Veingand Mihály Könyvárosnak boltyában. TÖREDÉK csak az első 57 oldal a műből
18752.

3 000 HUF
18
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 296 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott elváló borítóval, címlap és utolsó oldal hiányzik, néhány lap sérült a végén a tartalomból
18753.

2 000 HUF
18754.

6 000 HUF
1870 Borászati füzetek. II. évf. VI. füzet. Szerk. és kiadják: Somssich Pál és Dr. Entz Ferenc. Pest, 1870, Kocsi Sándor-ny., 322-384 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
18755.

5 000 HUF
Dlusztus Imre: A magyar húsmívesség. Nemzeti Értékek Könyvsorozat 3. Szeged, 2017., Nemzeti Értékek Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18756.

2 000 HUF
18757.

10 000 HUF
27,03
29,41
John Gregory-Smith: Fűszeres szakácskönyv. Bp.,2012., Tericum. Gazdag képanyaggal, izgalmas receptekkel. Kiadói kartonált papírkötés.
18758.

1 800 HUF
Borok könyve. Szerk.: Dr. Hajós Gyöngyi. Bp., 1997, Kossuth. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban
18759.

1 400 HUF
Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.
18760.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF