2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Szent Norbert Lelkészseég, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm