https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Art-ceramics
Number of items: 195
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2911415
11088
442
0
5000
Art-ceramics
Other collectibles
Handkerchief stílusú kerámia kínáló, mázas kerámia, jelzés nélkül, d: 23 cm, m: 9 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2906971
11089
442
0
6000
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka iparművészeti vállalatos mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
Starting price:
6 000 HUF
2887081
11090
442
0
4000
Art-ceramics
Other collectibles
Német retró füles kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2869042
11091
442
0
4000
Art-ceramics
Other collectibles
Retro sárgafekete mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 36 cm
Starting price:
4 000 HUF
2887079
11092
442
0
4000
Art-ceramics
Other collectibles
Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2887082
11093
442
0
4000
Art-ceramics
Other collectibles
Német retró füles kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2727022
11094
442
0
5000
Art-ceramics
Other collectibles
Rosenthal retro kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x11 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2386865
11095
442
0
4000
Art-ceramics
Other collectibles
Ón fedeles fajansz teáskanna, virágmintával matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2581860
11096
442
0
1800
Art-ceramics
Other collectibles
Japán hamutál és szódás kancsó, kerámia, Suntory Whisky márka feliratával, hibátlan, jelzett, 21x16cm, m:17cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2913321
11097
442
0
5000
Art-ceramics
Other collectibles
"Magyar Közjegyzőség" (A Magyar Országos Közjegyzői Kamara címere). Lüszter mázas kerámia. Jelzés nélkül, d: 28 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2528759
11098
442
0
3200
Art-ceramics
Other collectibles
Betlehem, terrakotta, jelzett: G.Cs. Apró lepattanásokkal. d: 24cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2714393
11099
442
0
5000
Art-ceramics
Other collectibles
Retró Tófej váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan m:30cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
over 1.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
further page navigation
Contact
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
Fax:
+36 1 / 318-4035
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Opening hours
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment