Art-ceramics
Number of items: 195
2906975
11040
442
Art-ceramics
Other collectibles
Bod jelzésű kerámia váza. Kézzel festett, jelzett , hibátlan 22 cm
5 000 HUF
2906981
11041
442
Art-ceramics
Other collectibles
5 000 HUF
2869054
11042
442
3200
Art-ceramics
Other collectibles
Mihály Béla retro száraz virág váza. Kézzel festett, jelzett, kis mázhiba 10x18 cm
3 200 HUF
2873920
11043
442
Art-ceramics
Other collectibles
Ifj. Badár Imre őzike, mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, h: 17 cm
4 000 HUF
2906831
11044
442
Art-ceramics
Other collectibles
Király Károly zsűrizett kerámia falitál, jelzés nélkül, minimális kopással és mázrepedéssel, zsűri címkével, d: 31,5 cm
4 000 HUF
2866740
11045
442
Art-ceramics
Other collectibles
Pesthidegkúti váza. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásokkal. Jelzés nélkül, m: 54 cm
18 000 HUF
2824640
11046
442
4400
Art-ceramics
Other collectibles
Kerezsi Gyöngyi terv, Iparművész KSZ, retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 32 cm
4 400 HUF
2913240
11047
442
Art-ceramics
Other collectibles
Ferenczy Kati: Falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 25 cm
4 000 HUF
2913116
11048
442
Art-ceramics
Other collectibles
Sárkány Kata (1949-): Italozó készlet, kerámia, teljes, jelzéssel, minimális kopottsággal, 15 darab, m: 17 cm alatt
4 000 HUF
2912033
11049
442
Art-ceramics
Other collectibles
Komlós: Fiatal legény. Mázas kerámia, jelzéssel, talapzatán mázkopással, m: 26 cm
4 000 HUF
2911380
11050
442
4200
Art-ceramics
Other collectibles
Mihály Béla stílusú Iparművészeti Vállalat váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 16 cm
4 200 HUF
2911356
11051
442
Art-ceramics
Other collectibles
Szabó Kata: Macskák, mázas kerámia, hátoldalán vésett akasztórésszel, jelzéssel, 6,5x8,5 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m