Photo Number of items: 439
2843963
13827
442
3800
Photo
Other collectibles
3 800 HUF
2906216
13828
442
Photo
Other collectibles
Sammy Davis (1925-1990) amerikai előadóművész énekel, 1 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, felületén törésvonal, 22,8x9,6 cm
1 400 HUF
2906467
13829
442
Photo
Other collectibles
cca 1970 Woody Allen amerikai író, színész, filmrendező portréja, 1 db vintage fotó ezüst zselatinos fotópapíron, 22x16,2 cm
2 000 HUF
2906830
13830
442
Photo
Other collectibles
cca 1969 Ruttkai Éva (1927-1986) Kossuth-díjas színésznő portré felvételei a lakásában, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 5 db modern nagyítás, 15x21 cm és 10x15 cm
1 800 HUF
2914446
13831
442
4600
Photo
Other collectibles
4 600 HUF
2914443
13832
442
Photo
Other collectibles
6 000 HUF
2914445
13833
442
Photo
Other collectibles
Tasnády Fekete Mária (1911-2001) és Jávor Pál (1902-1959) egy filmjelenetben, pecséttel jelzett fotó, szélén kisebb foltok, 24×30 cm
6 000 HUF
2909022
13834
442
Photo
Other collectibles
cca 1910 Pertsák Jenő soproni főjegyző DEDIKÁLT fotója, fotó kartonon a soproni Brückner J műterméből, hátul foltos, 19x10 cm, teljes: 23x16 cm
8 000 HUF
2911048
13835
442
3400
Photo
Other collectibles
3 400 HUF
2913836
13836
442
Photo
Other collectibles
1939.V.14 Horthy Miklósné kormányzóné és Hász István (1884-1973) tábori püspök a Budai Katolikus Kör nagytermében, más beazonosítandó egyházi és világi személyek társaságában, hátoldalán Beller Rezső budapesti fényképész pecsétjével jelzett keményhátú fotó, karton sérült, 39x30 cm
8 000 HUF
2913386
13837
442
15000
Photo
Other collectibles
1986 Kína és Magyarország közötti kereskedelmi egyezmény aláírásáról fotóalbum Dr. Juhár Zoltán belkereskedelmi mniszter és a látogató küldöttség, fotók albumban. 88 fotóval Fotók 22x17 14x9 cm / China -Hungary trade agreement signing 88 photos of the delegation and the visit
15 000 HUF
2843927
13838
442
Photo
Other collectibles
Falvai Sándor (1949- ) Liszt Ferenc-díjas zongoraművészről készült portréfelvételek, 10 db fotó, többségében jelzettek, 24x18 cm és 18x18 cm méretben
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035