Photo

Number of items: 439

Johan Hugó (1890-1951), felesége Szabó Mária és Johan Hugó anyósa a Balatonban fürdenek, 1935-40 körül, vintage fotó, 8,5×6 cm
13815.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1860 XVI. Lajos francia király fénynyomatú portréja, vizitkártya méretben, hátoldalán pecséttel jelzett (Calderoni & Co. Optiker Pest), 10,5x6 cm / Louis XVI of France, heliogravure portrait in CDV size
13816.

1 400 HUF
cca 1984-92 Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus családja és barátai körében, 23 db színes fotó, részben a hátoldalán feliratozott és datált, 13×9 cm körüli méretekben
13817.

4 200 HUF
11,35
12,35
cca 1893 Mária Lujza Bourbon-parmai hercegnő, bolgár fejedelemasszony (1870-1899), I. Ferdinánd (1861-1948) bolgár fejedelem (majd cár) felesége, keményhátú fotó, foltos, a sarkain kopásnyomokkal, 21x14 cm   cca 1893 Board photo of Princess Maria Luisa of Bourbon-Parma (1870-1899), wife of I. Ferdinand of Bulgaria (1861-1948), board photo, spotty, worn, 21x14 cm
13818.

5 000 HUF
cca 1890 Bródy Sándor nagyiparos és felesége. Két feliratozott kabinetfotó, egyiken törésnyom 11x21 cm
13819.

5 000 HUF
cca 1900 Bródy Pál (1898-1978) sziniigazgató és rendező és testvére kiskori fénykép 2 db kabinetfotó 11x17 cm
13820.

8 000 HUF
Külföldi színészek és előadók, 11 db fotólap, vegyes állapotban, 15x10 cm körül
13821.

1 200 HUF
Beat csapat - Pataki, Frenreisz, Török, Varga, B. Tóth, Szikora, stb., színes fotó, 14,5x10,5 cm
13822.

1 600 HUF
cca 1933-1938 Gróf Hadik Mihályt (1907-1970), és feleségét gróf Bissingen-Nippenburg Eleonórát (1896-1978), valamint gyermeküket, gróf Hadik Ilonát ábrázoló fotók, 8 db, valamint Hadik Ilona gyermekrajza és levele édesapjának (1940), 12x17 cm és 8x6 cm közötti méretben
13823.

15 000 HUF
40,54
44,12
1994 Michael Jackson Magyarországon a fóti gyermekotthon lakóival készült eredeti fotó / Original photo of Michael Jackson in Hungary, 17x13 cm
13824.

4 000 HUF
1967 Vasberényi Géza (1894-1981) egyik Petőfi-emlékével, Bereth Ferenc (1909-1991) fotója, pecséttel jelzett, 17,5×12,5 cm
13825.

1 000 HUF
Bilicsi Tivadar (1901-1981) színészről készült felvételek, 6 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + 4 db poztív
13826.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF