9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Virágok. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, bal alsó sarkában kissé deformált, hátoldalán német nyelvű tanúsítvánnyal, fakeretben, keretből kimozdult, 19×8,5 cm