36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Hetényi Tibor (1891-1977): Ebédelők. Akvarell, tus,, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 57x37,5 cm