50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Farkasházy Miklós (1895-1964): Hegyvidéki táj (Buda környéke). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 42×30,5 cm / Watercolour on paper, signed lower right, framed with glass.