24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Erdei Sándor (1917-2002): össz. 24 db politikai portré karikatúra. Ceruza, tus papír, többségében jelzett. 18x13 cm körüli méretekben. + hozzá néhány másolat is: Antal József, Göncz Áprád, Csurka, Obersovszky Gyula stb Orbán (másolat)