10514.
442. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Marokkói asszonyok, 1920-as évek. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 65x50 cm