10417.
442. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Fein jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×34,5 cm