Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 195

Németország / NSZK 1975. Bad Salzungen 775-1975 kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 patina, ph, karc Germany / GFR 1975. Bad Salzungen 775-1975 two-sided Br commemorative medallion (40mm) C:AU,XF patina, edge error, scratch
33187.

1 400 HUF
NSZK 1979. Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1-  GFR 1979. Mildred Scheel / German Cancer Aid two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU
33188.

NSZK 1979. "Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- GFR 1979. "Mildred Scheel / German Cancer Aid" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU

1 000 HUF
Németország 1980. Sportlövészet 1590 / Lövész egyesület, Tuttlingen 1820. lövészeti díjérem (45mm) + DN Oskar von Miller 1855-1934 / Német Múzeum, München - pénzverőgép 1859 kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1,2- patina Germany 1980. Sportschiessen 1590 / Schützengesellschaft Schönblick Tuttlingen 1820 e.V. two sided award medal (45mm) + Oskar von Miller 1855-1934. / Deutsches Museum München - Münzprägemaschine 1859 two sided bronze medallion (30mm) C:UNC,XF patina
33189.

Németország 1980. "Sportlövészet 1590 / Lövész egyesület, Tuttlingen 1820." lövészeti díjérem (45mm) + DN "Oskar von Miller 1855-1934 / Német Múzeum, München - pénzverőgép 1859" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1,2- patina Germany 1980. "Sportschiessen 1590 / Schützengesellschaft Schönblick Tuttlingen 1820 e.V." two sided award medal (45mm) + "Oskar von Miller 1855-1934. / Deutsches Museum München - Münzprägemaschine 1859" two sided bronze medallion (30mm) C:UNC,XF patina

2 800 HUF
7,57
8,24
NSZK ~1980. P. Rupert Mayer S.J. 1876-1945 / Ich Kann Nicht Schweigen jezsuita szerzetes bronz emlékplakettje, felső részén átfúrva. Szign.:N.K. (~80mm) T:XF patina FRG ~1980. P. Rupert Mayer S.J. 1876-1945 / Ich Kann Nicht Schweigen bronze commemorative plaque of the jesuit priest with a drilled hole on the upper side. Sign.:N.K. (~80mm) C:XF patina
33190.

NSZK ~1980. "P. Rupert Mayer S.J. 1876-1945 / 'Ich Kann Nicht Schweigen' " jezsuita szerzetes bronz emlékplakettje, felső részén átfúrva. Szign.:N.K. (~80mm) T:XF patina FRG ~1980. "P. Rupert Mayer S.J. 1876-1945 / 'Ich Kann Nicht Schweigen' " bronze commemorative plaque of the jesuit priest with a drilled hole on the upper side. Sign.:N.K. (~80mm) C:XF patina

3 400 HUF
9,19
10,00
NSZK 1983. Schadowfries von 1800 Münzwesen Berlin 8 darabos zseton sor. T:PP eredeti műanyag tokban / GDR 1983 jeton set of 8 in original case
33191.

NSZK 1983. "Schadowfries von 1800 Münzwesen Berlin" 8 darabos zseton sor. T:PP eredeti műanyag tokban / GDR 1983 jeton set of 8 in original case

4 000 HUF
Németország / NSZK 1984. Deutsche Welthungerhilfe - Bonn kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 karc Germany / GFR 1984. Deutsche Welthungerhilfe - Bonn two-sided metal commemorative medallion (32mm) C:XF scratch
33192.

Németország / NSZK 1984. "Deutsche Welthungerhilfe - Bonn" kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 karc Germany / GFR 1984. "Deutsche Welthungerhilfe - Bonn" two-sided metal commemorative medallion (32mm) C:XF scratch

1 200 HUF
Németország 1987A Német Történeti Múzeum - Berlin címere 1709 ezüstözött Cu-Ni emlékérem kapszulában, dísztokban (40mm) T:PP Germany 1987A Museum für Deutsche Geschichte - Wappen des Vereinigten Berlin 1709 silver plated Cu-Ni commemorative medallion in capsule in case (40mm) C:PP
33193.

Németország 1987A "Német Történeti Múzeum - Berlin címere 1709" ezüstözött Cu-Ni emlékérem kapszulában, dísztokban (40mm) T:PP Germany 1987A "Museum für Deutsche Geschichte - Wappen des Vereinigten Berlin 1709" silver plated Cu-Ni commemorative medallion in capsule in case (40mm) C:PP

2 000 HUF
NSZK 1988. 725 éves Sindelfingen 1263-1988 kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, tokban (19,16g/0.999/40mm) T:1- patina, karc FRG 1988. 725 Jahre Sindelfingen 1263-1988 two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion in capsule and hardcase (19,16g/0.999/40mm) C:AU patina, scratch
33194.

NSZK 1988. "725 éves Sindelfingen 1263-1988" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, tokban (19,16g/0.999/40mm) T:1- patina, karc FRG 1988. "725 Jahre Sindelfingen 1263-1988" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion in capsule and hardcase (19,16g/0.999/40mm) C:AU patina, scratch

7 000 HUF
18,92
20,59
Németország ~1970. Nescafe - MEKU NP75 zseton, tetradrachma replika (19mm) + DN IV. Károly spanyol király 1788-1808 - III. György angol király 1760-1820 / IV. Károly jobbra kétoldalas emlékérem (39mm) T:1- Germany ~1970. Nescafe - MEKU NP75 token, tetradrachme replica (19mm) + ND Charles IV of Spain 1788-1808 - George III of England 1760-1820 / Charles IV right two sided commemorative medallion (39mm) C:AU
33195.

Németország ~1970. "Nescafe - MEKU NP75" zseton, tetradrachma replika (19mm) + DN "IV. Károly spanyol király 1788-1808 - III. György angol király 1760-1820 / IV. Károly jobbra" kétoldalas emlékérem (39mm) T:1- Germany ~1970. "Nescafe - MEKU NP75" token, tetradrachme replica (19mm) + ND "Charles IV of Spain 1788-1808 - George III of England 1760-1820 / Charles IV right" two sided commemorative medallion (39mm) C:AU

2 400 HUF
Németország 1987. Ratzeburrg 925 / Ratzeburg alapítása 1062 kétoldalas emlékérem (35mm) + DN (1561) Michelangelo 88 éves firenzei emlékérem utánzata (35mm) T:1- Germany 1987. 925 Jahre Ratzeburg / Erste Gründung des Bistums Ratzeburg 1062 two sided commemorative medallion (35mm) + ND (1561) Minaelangelus Bonarrotus Flo R Aes Ann 88 Florentine commemorative medallion replica (35mm) C:AU
33196.

Németország 1987. "Ratzeburrg 925 / Ratzeburg alapítása 1062" kétoldalas emlékérem (35mm) + DN (1561) "Michelangelo 88 éves" firenzei emlékérem utánzata (35mm) T:1- Germany 1987. "925 Jahre Ratzeburg / Erste Gründung des Bistums Ratzeburg 1062" two sided commemorative medallion (35mm) + ND (1561) "Minaelangelus Bonarrotus Flo R Aes Ann 88" Florentine commemorative medallion replica (35mm) C:AU

2 600 HUF
7,03
7,65
Németország 1990. Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza ezüstözött fém emlékérem (2x) (32mm) T:1- (PP) Germany 1990. Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland silver plated metal commemorative coin (2x) (32mm) C:AU (PP)
33197.

Németország 1990. "Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza" ezüstözött fém emlékérem (2x) (32mm) T:1- (PP) Germany 1990. "Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland" silver plated metal commemorative coin (2x) (32mm) C:AU (PP)

2 000 HUF
Németország 1990. Bad Soden am Taunus fennállásának 800. évfordulója kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, lezárt fóliatokban, dísztokban (br.15,89g/0.999/35mm) T:PP Germany 1990. Bad Soden am Taunus 800th anniversary two-sided, hallmarked Ag medallion, in closed foil pack, in case (br.15,89g/0.999/35mm) C:PP
33198.

Németország 1990. "Bad Soden am Taunus fennállásának 800. évfordulója" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, lezárt fóliatokban, dísztokban (br.15,89g/0.999/35mm) T:PP Germany 1990. "Bad Soden am Taunus 800th anniversary" two-sided, hallmarked Ag medallion, in closed foil pack, in case (br.15,89g/0.999/35mm) C:PP

4 400 HUF
11,89
12,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF